MediaZapowiedzi TV

Jim Carrey, Keanu Reeves i Chloë Grace Moretz w Warner TV! Sierpniowe „Piątki w akcji”

Stacja zaprasza na rozpoczęcie weekendu w sensacyjny sposób! „Godziny szczytu 3”, „Amerykański ninja”, „Kick-Ass 2” i „Człowiek Tai Chi” – taki zestaw filmów Warner TV przygotowało w ramach sierpniowych „Piątków w akcji”. Emisja już od 5 sierpnia o 21:15.

 

Cykl rozpocznie „Człowiek Tai Chi”, reżyserski debiut Keanu Reevesa, gwiazdy kina akcji i mistrza wykonów w filmowych sekwencjach walk. W roli głównej Reeves obsadził Tigera Hu Chena, z którym wcześniej współpracował na planie filmów „Matrix Reaktywacja” i „Matrix Rewolucje”. Postać ta bierze udział w azjatyckich walkach organizowanych przez nielegalną grupę, prowadzoną przez Donakę Marka. Bohaterowie zmienią się z partnerów we wrogów, a fabuła zapewni widzom solidną porcję rozrywki w popisowych scenach akcji.

Gwiazda „Amerykańskiego ninja” to Michael Dudikoff. Jego filmowa passa rozpoczęła się właśnie od tej produkcji, dzięki której publiczność zobaczyła opowieść o sztukach walki w zachodnim wydaniu. Aktor wcielił się w Joe Armstronga, żołnierza amerykańskiej armii. Przekazano mu dowodzenie nad wojskowym konwojem, który został zaatakowany przez zamaskowanych wojowników ninja. Jedną z pasażerek konwoju była także córka dowódcy bazy wojskowej. Dzięki znajomości karate, aikido i judo Armstrong zdołał ją ocalić, lecz nikt inny oprócz tych dwóch postaci nie przeżył ataku. Podejrzenie dokonania zabójstwa padnie na głównego bohatera, który będzie musiał oczyścić się z zarzutów.

Producentem „Kick-Ass 2” jest Brad Pitt. To przewrotna historia, której protagonistą jest Dave Lizowski, wielbiciel superbohaterów. Sam chce zostać herosem z supermocami. Chociaż ich nie posiada, nie powstrzymuje go to przed walką ze złoczyńcami. W emitowanym przez Warner TV sequelu do pierwszego filmu o tym samym tytule, on i poznana wcześniej Hit Girl wkraczają do akcji po dłuższej przerwie. Tym razem muszą walczyć z grupą złoczyńców, na której czele stoi The Mother F%&*^r. Pomagają im inni wojownicy-amatorzy, pod dowództwem pułkownika Stars and Stripes.

Cykl zakończą „Godziny szczytu 3” z Chrisem Tuckerem i Jackiem Chanem w rolach głównych. Lee i Carter spotkają się po trzech latach od zakończenia wydarzeń z filmu „Godziny szczytu 2”, gdy po pokonaniu złoczyńców poszli świętować zwycięstwo w kasynie. Lee eskortuje chińskiego ambasadora do Los Angeles, aby ten złożył zeznania obciążające przestępczą organizację, triadę. Drugi został oddelegowany do pracy w drogówce za niepowodzenia w innych obowiązkach. Gdy Carter słyszy o zamachu na ambasadora, udaje się na miejsce zdarzenia. Wtedy on i Lee spotykają się ponownie i łączą siły, by dorwać zamachowca.

Plan emisji:

5.08, godz. 21:15 – „Człowiek Tai Chi”

12.08, godz. 21:20 – „Amerykański ninja”

19.08, godz. 22:20 – „Kick-Ass 2”

26.08, godz. 20:45 – „Godziny szczytu 3”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *