Sport w TV

„Polsat Boxing Night: Noc Zemsty” w Vectrze

Polsat Boxing Night to najbardziej prestiżowy cykl gal pięściarskich w Polsce. W sobotę 21 kwietnia br. odbędzie się kolejna impreza tego cyklu „Polsat Boxing Night: Noc Zemsty”. 8 emocjonujących pojedynków w jakości HD obejrzą na żywo także abonenci Vectry – dziś operator rozpoczął sprzedaż dostępu do gali w systemie pay-per-view w cenie 39,90 zł.
 
Na gali “Polsat Boxing Night: Noc Zemsty”, która odbędzie się w Częstochowie, nie zabraknie sportowych emocji. Na ring wróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej − Tomasz Adamek. W walce wieczoru jego przeciwnikiem będzie mocno bijący Amerykanin Joey Abell, który w ostatnich sześciu walkach odniósł aż pięć zwycięstw. W ringu zobaczymy także innych polskich zawodników, m.in. Mateusza Masternaka, Adama Balskiego i Ewę Brodnicką, która będzie bronić tytułu mistrzyni świata WBO w walce z Kanadyjką Sarah Pucek.
 

 
Wszystkie pojedynki pięściarskie wieczoru abonenci telewizji cyfrowej Vectry będą mogli obejrzeć na żywo w systemie pay-per-view. Dostęp do usługi przygotowano w dwóch atrakcyjnych cenach. W przedsprzedaży, która trwa od dziś 16 kwietnia do soboty piątku 20 kwietnia 39,90 zł, w sprzedaży w dniu gali w sobotę 21 kwietnia 49,90 zł.
Zakupów można dokonywać telefonicznie pod numerem 601 601 601, elektronicznie poprzez stronę internetową Vectry oraz osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Klienta. Całość imprezy z polskim komentarzem oraz Studiem Sportowym Vectra udostępni wyłącznie w jakości HD na kanale 258. Start o godzinie 17:45 (studio), o 18:30 pierwsza walka, następnie o 20:00 otwarcie gali oraz główna walka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *