Polsat Festiwal w sobotę 23 maja i w niedzielę 24 maja w Polsacie

23 i 24 maja koncerty największych gwiazd polskiej muzyki i sceny kabaretowej. Sopot bez polsatowskiego festiwalu w 2020 roku? Nic podobnego! Po raz kolejny Opera Leśna rozbłyśnie milionem świateł i przebojami, które wszyscy znamy i kochamy! A żeby tradycji stało się zadość, to razem z ulubieńcami kabaretowymi będziemy także śmiać się z najlepszych skeczów, gagów i żartów.

 

 

Jego znakiem rozpoznawczym był szczery uśmiech, bujna czupryna i trąbka. 23 maja wspólnie uczcimy trzecią rocznicę śmierci Zbigniewa Wodeckiego, wspominając jego cudowny głos, który tyle razy rozbrzmiewał na sopockiej scenie. Usłyszymy „Rzuć to wszystko, co złe”, „Chałupy welcome to”, „Z Tobą chcę oglądać świat” (w duecie z Natalią Szroeder), „Zacznij od Bacha” i kultową już dla wielu pokoleń „Pszczółkę Maję”.

Przypomnimy także niezwykle charyzmatyczne wokalistki, które zawsze porywały do wspólnej zabawy całą publiczność: Beatę Kozidrak z zespołem Bajm w utworach „Co mi Panie dasz”, „Nie ma wody na pustyni” i „Józek nie daruję Ci tej nocy” oraz Agnieszkę Chylińską w takich przebojach jak „Kiedy powiem sobie dość” i „Drzwi” zespołu O.N.A., a także „Nie mogę Cię zapomnieć” i „Królowa łez” z zeszłorocznego, urodzinowego koncertu wokalistki.

Nie zapominamy też o wielbicielach punk-rocka! Dla nich, ale nie tylko, niezapomniane występy grupy T.Love i ich piosenki, które śpiewają kolejne pokolenia: „IV Liceum Ogólnokształcące”, „To wychowanie” (z gościnnym udziałem Kasi Kowalskiej), „Chłopaki nie płaczą” i „Warszawa”.

Koncerty z pustej Opery Leśnej poprowadzi Krzysztof Ibisz. To będzie muzyczny wieczór pełen wzruszeń i pozytywnych emocji.

To nie koniec atrakcji. 24 maja Operę Leśną opanują artyści komediowi ze swoimi najlepszymi skeczami. Na scenie między innymi Kabaret Neonówka, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Limo, Kabaret Skeczów Meczacych, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru-Mru i Paranienormalni. Tym razem w roli gospodarza niezastąpiony Piotr Bałtroczyk, który ze swojego domu na Warmii połączy się z niektórymi z artystów, żeby porozmawiać o tym, jak radzą sobie z obecną sytuacją i czego im brakuje. Widzów czeka wieczór pełen żartów, śmiechu i doskonałej zabawy!

Polsat Festiwal w sobotę 23 maja i w niedzielę 24 maja o godz. 20:00 w Telewizji Polsat

 

Sopot bez polsatowskiego festiwalu 2020? Nic podobnego! Po raz kolejny, specjalnie dla widzów Polsatu, 23 maja zabierzemy Państwa w muzyczną podróż do Opery Leśnej, by przypomnieć sobie artystów i przeboje, które wszyscy znamy i kochamy!Mamy nadzieję, że i tym razem zaśpiewamy razem!

Opublikowany przez POLSAT Wtorek, 19 maja 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *