„Zabawa w chowanego” braci Sekielskich w TVN! (wideo)

Już w najbliższy czwartek TVN pokaże dokument Tomasza i Marka Sekielskich „Zabawa w chowanego” ukazujący problem pedofilii w kościele. Kilka dni później film trafi także do serwisu player.pl.

 

 

„Zabawa w chowanego” to kolejny po „Tylko nie mów nikomu” obraz dokumentalny braci Sekielskich demaskujący zmowę milczenia wśród księży w kościele katolickim na temat ukrywania przestępstw pedofilii. Film miał swoją premierę zaledwie kilka dni temu w Internecie, od razu stając się pozycją, obok której nie można przejść obojętnie.

W kontynuacji zapoczątkowanego w „Tylko nie mów nikomu” śledztwa w sprawie duchownych – pedofilów, dziennikarz Tomasz Sekielski dociera do kolejnych ofiar molestowania seksualnego przez księży oraz hierarchów, którzy te przestępstwa latami kryli.

Kontrowersyjny obraz braci Sekielskich „Zabawa w chowanego” już w czwartek 21 maja o godzinie 21.35 na antenie TVN. Film zostanie wyemitowany bez bloków reklamowych.

Z kolei w sobotę 23 maja dokument trafi do Playera, gdzie będzie dostępny dla widzów w ofercie Free VOD, czyli za darmo i również bez reklam.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *