Polsat Games HD i Polsat Rodzina HD w UPC Polska

16 października 2018 roku klienci UPC Polska zyskali dostęp do dwóch nowych kanałów Grupy Polsat – Polsat Games HD oraz Polsat Rodzina HD. Tym samym, w ofercie UPC Polska znajduje się obecnie 130 kanałów w rozdzielczości HD.

 

 

Polsat Games HD to kanał skierowany nie tylko do miłośników gier komputerowych, ale również fanów e-sportu, pasjonatów nowych technologii oraz anime. Oprócz recenzji gier, sprzętu i programów z udziałem gwiazd internetu, w ramówce stacji znaleźć można także transmisje z turniejów e-sportowych. Co więcej, stacja będzie emitować również japońskie seriale animowane oraz programy skierowane do młodszych widzów, w których gry komputerowe będą służyć nauce.

Polsat Games będzie dostępny w pakiecie Max na pozycji 507 na dekoderach Horizon oraz 563 na dekoderach Mediabox, a także w usłudze Horizon GO. Dodatkowo, do 16 lutego 2019 roku kanał Polsat Games będzie dostępny w również w pakiecie Select.

Również od 16 października 2018 roku w UPC Polska dostępny jest nowy kanał Polsat Rodzina HD. Jest to kanał rodzinno-religijny adresowany do trzech pokoleń – od dzieci, przez rodziców, aż po seniorów. W ramówce znajdą się bajki dla dzieci oraz filmy familijne. Filarem kanału ma być pasmo poradnikowe „Mamma mia!”, w którym będą poruszane tematy z obszarów zdrowego trybu życia, psychologii, wychowania dzieci, prawa czy ekonomii.

Stacja Polsat Rodzina HD jest dostępna w pakiecie Max na pozycji numer 118 na dekoderach Horizon oraz 161 na dekoderach Mediabox.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *