Polsat Media nawiązuje współpracę z TalentMedia

Sieć partnerska TalentMedia (należąca do holdingu Mediacap) rozpoczyna współpracę strategiczną z biurem reklamy Polsat Media. Kanały youtube’owe zrzeszone w TalentMedia zostaną włączone do oferty Polsat Media AdTube.
 

 
Już od stycznia 2018 roku, w ramach partnerstwa dostępna będzie kompleksowa oferta produktów mediowych dla reklamodawców oparta o 74 kanały TalentMedia mające łącznie ponad 16.5 miliona subskrybentów i średniomiesięczny watchtime na poziomie 400 milionów minut. Z TalentMedia współpracują m.in. Cyber Marian, Martin Stankiewicz, Zuzanna Borucka, JDabrowski, Agnieszka Grzelak, 10minutspokoju i Dominik Rupiński.
„Jest to dla nas niezwykle ważne i strategiczne partnerstwo, które daje nam nowe pole w zakresie promocji twórców i ich kanałów w ramach platformy Polsat Media AdTube. TalentMedia ma duże doświadczenie w kompleksowym przygotowaniu i prowadzeniu kampanii z udziałem influencerów. Do oferty Polsat Media AdTube wnosimy nie tylko know-how, ale też ogromne portfolio zrzeszonych w naszej sieci popularnych YouTuberów” – komentuje Krystian Botko, CEO w TalentMedia.
„Umowa z TalentMedia to istotny krok w rozwoju platformy Polsat Media AdTube. Dzięki wsparciu influencerów zrzeszonych w TalentMedia, Polsat Media będzie mogło zaoferować pełne spektrum usług branded content” – dodał Stanisław Janowski, dyrektor zarządzający Polsat Media. 
Polsat Media AdTube będzie jednocześnie wyłącznym reprezentantem TalentMedia we współpracy z domami mediowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *