MediaZapowiedzi TV

Zima w MTV Polska i MTV Music

Kanały z logotypem MTV zapewniają szaloną rozrywkę na najwyższym poziomie przez cały rok. Wszystko dzięki zwariowanym programom, nowym odsłonom kultowych formatów i bezkompromisowym bohaterom.

 

 

 

W ostatnich tygodniach po raz kolejny hitową oglądalnością cieszyły się przebojowe, polskie produkcje MTV, w tym premierowe odcinki „Warsaw Shore – Summer Camp 3. Letnia edycja „Ekipy z Warszawy” jest pełna szalonej zabawy, płomiennych romansów i burzliwych awantur. Powodzeniem może się poszczycić także trzeci sezon reality show „Ex na plaży Polska”, w którym ośmioro śmiałków musiało stawić czoła byłym partnerom na upalnych plażach Cypru.
Było gorąco i to pod każdym względem! Jak zwykle świetnie obejrzał się również nowy, piętnasty już sezon „Ekipy z Newcastle”.

Styczeń na MTV rozpocznie się od maratonów popularnych programów „Niemożliwe PL” i „Ex na Plaży Polska”. W nadchodzących tygodniach ramówkę wzbogacą nowości: zwariowany talent show „Niezwykłe” i transformacje ciała w serii „Plażowe SOS”. Pojawią się także nowe sezony kultowych reality shows – „Catfish” i „Nastoletnich matek” oraz kolejna, jeszcze bardziej szalona odsłona uwielbianego formatu MTV – „Ekipa z Florydy”.

Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu hitowego „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Po przerwie najsłynniejsi imprezowicze w kraju powrócili do stolicy. Premiera dziewiątego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już  w pierwszych tygodniach 2018 roku!

MTV to nie tylko najbardziej zwariowane i bezkompromisowe programy. To również najnowsze i najlepsze hity 24 godziny na dobę w kanale MTV Music!  Magazyn lifestyle’owy MTV Bites, prezentujący wiadomości ze świata showbiznesu, już w styczniu zyska nowego prowadzącego. Do dotychczasowej gospodarz programu Lady Niny Cieślińskiej dołączy dziennikarz WP Gwiazdy i bloger – Piotr „Grabari” Grabarczyk. Nowy prowadzący będzie odkrywał przed widzami MTV Music najbardziej pikantne plotki ze świata polskiego i światowego showbiznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *