Cyfrowy PolsatNC+WAŻNE

Polsat Music HD już nadaje

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dniu dzisiejszym wystartował kanał muzyczny Polsat Music HD, który zastąpił Muzo.TV.

Dziś to jest piątek, 26 maja wystartował Polsat Music, nowy kanał muzyczny Telewizji Polsat dla fanów najgorętszych przebojów z całego świata oraz rodzimych artystów, których utwory rozbrzmiewają w największych stacjach radiowych w kraju i są najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych. Stacja nie będzie koncentrowała się na jednym gatunku muzyki, ale będzie prezentowała szeroki wybór tego, co jest obecnie najpopularniejsze w świecie muzycznym i czego chce słuchać i oglądać widownia.

Ramówka została podzielona na kilka pasm – od 6:00 do godziny 10:00 widzów budzić będą „Poranne HITY”, następnie do 13.00 dzień będzie upływał w rytm „Gorących HITów”, a od 13:00 aż do godziny 16:00 na antenie Polsat Music usłyszymy „Tylko HITY”, przeboje najlepsze z najlepszych. W kolejnych godzinach aż do późnego wieczoru na antenie Polsat Music również muzyka, którą wszyscy znają.

2 komentarze do “Polsat Music HD już nadaje

  • Oo, fajnie wiedzieć, że CP uruchamia nowy kanał, zerknę na niego na pewno dzisiaj wieczorem 🙂 Logo super, bardzo mi się podoba 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *