Polsat News od 1 października w nowym studiu

Polsat News od 1 października w nowym studiu, z nową ramówką, programami i prowadzącymi. Do zespołu dołączył Bogdan Rymanowski jako współprowadzący – obok Doroty Gawryluk – główne wydanie „Wydarzeń” i program „Wydarzenia i Opinie”. Nowa oferta programowa ma jasno podzielone pasma dostosowane do rytmu dnia.
 

 
W nowej ramówce – z jasno podzielonymi pasmami i odpowiadającej na oczekiwania widzów – Polsat News będzie przedstawiał najważniejsze informacje z kraju i ze świata, materiały o tematyce społecznej, o tym co dotyka Polek i Polaków. W ofercie są też programy skierowane do bardziej wymagającego widza, poszukującego publicystyki i komentarzy polityków z pierwszych stron gazet, liderów opinii oraz ekspertów na temat bieżących wydarzeń.
Gawryluk: nie ma tematów tabu i osób, z którymi nie chcemy rozmawiać
– Jesteśmy otwarci na opinie wszystkich stron sceny politycznej. Nie ma dla nas tematów tabu ani osób, z którymi nie chcielibyśmy rozmawiać. Najważniejsze jest jednak to, że wszystkich traktujemy równo. Nie narzucamy widzom naszego punktu widzenia. Nie kreujemy polityki. Informujemy o niej w sposób rzetelny i o niej debatujemy. Chcemy zadawać wszystkim trudne pytania, nie mamy taryfy ulgowej dla nikogo – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.
Do zespołu dołączył Bogdan Rymanowski jako nowy współprowadzący główne wydanie „Wydarzeń”  na antenie Polsatu i Polsat News oraz program „Wydarzenia i Opinie”.
Rymanowski: wchodzę do telewizji, która ma największe zaufanie Polaków
Rymanowski był wcześniej dziennikarzem TVN24, gdzie w ostatnich latach prowadził m.in. „Kawę na ławę” i „Jeden na jeden”. Z Grupą TVN był związany 17 lat.
Wcześniej pracował m.in. w TVP1 i radiu RMF FM. Bogdan Rymanowski należy do grona najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Jest laureatem m.in. Nagrody im. Dariusza Fikusa w kategorii „twórca w mediach”, a także nagrody MediaTory w kategorii „AuTORytet” oraz Wiktora 2007 w kategorii „Najwyżej ceniony publicysta”. W 2008 roku miesięcznik „Press” przyznał mu tytuł „Dziennikarza Roku”.
Bogdan Rymanowski zadebiutuje na antenie Polsatu News w poniedziałek, 1 października, jako prowadzący „Wydarzenia i Opinie”.
– Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do ekipy Doroty Gawryluk i wejść na pokład telewizji, która cieszy się największym zaufaniem Polaków. Mam tu wielu znajomych, a zarazem świetnych dziennikarzy. Za mną chyba najdłuższe wakacje życia i trzymiesięczny „post od anteny”. Już nie mogę się doczekać pierwszego programupowiedział Rymanowski.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *