Polsat SuperHit Festiwal 2019. Bilety w sprzedaży!

Trzydniowe wydarzenie, jak co roku, zagości na antenie Telewizji POLSAT. Gwiazdy muzyczne, najpopularniejsze przeboje, wyjątkowe koncerty, a także najlepsze występy kabaretowe! Gdzie kupić bilety?

Polsat SuperHit Festiwal 2019 rusza pod koniec maja, ale już teraz można kupić bilety na wszystkie trzy dni imprezy. To wielkie święto rozrywki gromadzi przed ekranami telewizorów bardzo wiele osób i bije rekordy oglądalności. Zeszłoroczna edycja okazała się prawdziwym superhitem – transmisje zobaczyło ponad 10 milionów widzów!

Oprócz najlepszych wykonawców muzycznych na scenie Polsat SuperHit Festiwal 2019 nie zabraknie najlepszych artystów kabaretowych. W zeszłym roku na deskach sopockiej Opery Leśnej wystąpili między innymi: Kabaret Ani Mru-Mru, Piotr Bałtroczyk, Jerzy Kryszak, Kabaret Neo-Nówka i Kabaret Smile.

Formuła Polsat SuperHit Festiwal uwzględnia wszystkie najnowsze trendy dotyczące muzyki, czyli zarówno sprzedaż płyt, najczęściej grane utwory w radiu, jak i płatną oraz bezpłatną dystrybucję w internecie oraz na urządzeniach mobilnych. Oto najpopularniejsza muzyka w Polsce. To trzeba zobaczyć!

Gdzie kupić bilety:

Biletyna.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2019 – Dzień 1
Polsat SuperHit Festiwal 2019 – Dzień 2
Polsat SuperHit Festiwal 2019 – Dzień 3

Interticket.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2019 – Dzień 1
Polsat SuperHit Festiwal 2019 – Dzień 2
Polsat SuperHit Festiwal 2019 – Dzień 3Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *