Polski Justin Bieber w „The Voice Kids”

Gdy tylko na scenie „The Voice Kids” pojawi się czternastoletni Tomek Gregorczyk niejednej dziewczynie mocniej zabije serce. Choć ten uczestnik nie zaśpiewał jeszcze z Usherem, to i tak ma dużo wspólnego z kanadyjskim piosenkarzem. Jego styl, zarówno muzyczny, jak i modowy niewątpliwie przypomina Biebera. Porównań będzie więc Tomkowi trudno uniknąć… ale może nie o to chodzi?
 
Czternastoletni Tomek, podobnie jak Justin Bieber, pierwsze muzyczne kroki stawiał w wieku kilku lat. Od 2007 roku jest członkiem stowarzyszenia „Viva la Musica”, gdzie rozwija swoje umiejętności wokalne i taneczne. Choć nie został odkryty przez YouTube, to video z jego udziałem możemy obejrzeć w serwisie.
Jak sam przyznaje, muzyka to jego największa pasja. -Potrzebuję tego do życia, muszę trenować i występować. Uważam, że to się nigdy nie zmieni – zaznacza. Zapytany o to, gdzie widzi siebie za 10 lat, bez wahania odpowiada, że na scenie. -Nie muszę być bardzo sławny, po prostu kocham śpiewać – dodaje.
Poza śpiewaniem, uwielbia język angielski, dlatego, by szlifować brytyjski akcent, zdecydował się wyruszyć w samodzielną podróż na Wyspy. To rozśpiewany włóczykij, który nie boi się wyzwań. Udział w programie „The Voice Kids” dał mu energetycznego kopa. -Poczułem, że to jest mój moment. Odwrócenie się pierwszego fotela, to było docenienie ciężkiej pracy, jaką włożyłem w przygotowania – przyznaje. W najbliższym odcinku „The Voice Kids” Tomek urządzi mały koncert i podgrzeje atmosferę w studio piosenką „Love Yourself” Justina Biebera. Zachwytom nie będzie końca, a walka o tego młodego wokalistę będzie niezwykle zacięta.
„The Voice Kids” to wyjątkowy muzyczny talent-show dla młodych wykonawców w wieku 8-15 lat, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. W pierwszej edycji programu w fotelach trenerskich zasiadają Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.
„The Voice Kids”. Sobota, 20 stycznia, godz. 20:05. TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *