Polski serial, który poruszył miliony na całym świecie – „Kontrola” już w Playerze! (wideo)

„Kontrola” to polski serial, o którym w ostatnich latach mówił cały świat. Skromna, kameralna produkcja, opowiadająca o miłości dwóch dziewczyn do tej pory osiągnęła wynik ponad 50 milionów wyświetleń i zdobyła międzynarodowe uznanie. Pierwszy sezon właśnie wzbogacił bibliotekę Player.pl, już za kilka miesięcy do serwisu trafi kontynuacja serii, tym razem pod marką Player Original.

 

„Kontrola” to uniwersalna i poruszająca historia o miłości, opowiedziana w sposób, który podbił serca młodej publiczności na całym świecie. Na pierwszym planie burzliwa miłość dwóch dziewczyn, a w tle studenckie życie, współczesna Warszawa oraz nieprzespane noce pełne wielkich emocji i wyznań.

 

 

Produkcja autorstwa i w reżyserii Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej, początkowo powstała jako etiuda szkolna. Serial okazał się międzynarodowym hitem, który docenili widzowie na całym świecie, między innymi z Brazylii, Indii, USA i Chin. Zagraniczne media piszą o serialu jako o fenomenie ostatnich lat, odważnie i jednocześnie subtelnie pokazującym uczucie między dwoma bohaterkami. W rolach głównych widzowie zobaczyli Adriannę Chlebicką oraz Ewelinę Pankowską.

Pierwszy sezon popularnego serialu właśnie dołączył do biblioteki Player.pl. Kontynuację serii widzowie będą mogli obejrzeć w serwisie już w grudniu br

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *