„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Piętnasta edycja od 10 września

Znakomite gwiazdy i nowe jury w każdy piątek o godz. 20:05 w Polsacie. Wielkie emocje, zaskakujące metamorfozy i oczywiście największe hity znanych i lubianych artystów. Na scenie Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Kasia Łaska, Adam Zdrójkowski, Klara Williams, Tomasz Ciachorowski, Krzysztof Cugowski junior i Paulina Sykut-Jeżyna, a w roli nowych jurorów Michał Wiśniewski i Gromee. 15. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie od 10 września.

 

Jubileusz ze zmianami

15. jubileuszową edycję show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, które cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem, rozpoczynamy od zmian! Do programu dołączyło dwóch nowych jurorów! Razem z Katarzyną Skrzynecką oraz Małgorzatą Walewską uczestników oceniać będą: showman, lider zespołu „Ich Troje” Michał Wiśniewski oraz producent muzyczny, remikser, autor tekstów, DJ i dyrektor muzyczny radia RMF Maxxx Gromee!

Cztery niezwykłe uczestniczki

Czwórka jury będzie oceniać osiem niezwykłych gwiazd. W trakcie dziesięciu odcinków swoje przemiany zaprezentują: uwielbiana przez widzów, prezenterka i pogodynka Telewizji Polsat, laureatka dwóch Telekamer w kategorii „Prezenter pogody” Paulina Sykut-Jeżyna; aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, prezenterka, laureatka trzech Telekamer dla najlepszej aktorki oraz Złotej Telekamery Barbara Kurdej-Szatan; piosenkarka, aktorka musicalowa i dubbingowa Katarzyna Łaska, której popularność przyniosła polska wersja piosenki „Mam tę moc” do filmu „Kraina lodu”. W lutym 2020 zaśpiewała gościnnie fragment piosenki „Chcę uwierzyć snom” podczas występu Idiny Menzel i Aurory na 92. ceremonii wręczenia Oscarów; aktorka teatralna i filmowa Klara Williams, która dołączyła do obsady serialu „Pierwsza miłość”, a także znana z takich filmów jak „Sługi boże”, „Fuga” czy „Jak pokochałam gangstera”.

Czterej wyjątkowi uczestnicy

Panów reprezentować będą: Robert Janowski, człowiek wielu talentów; piosenkarz, kompozytor, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy, lektor. Trzykrotny laureat Telekamery oraz jednej Złotej Telekamery. Ogólnopolski rozgłos przyniósł mu występ w słynnym musicalu Metro; Tomasz Ciachorowski, aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Popularność przyniosły mu takie role w takich produkcjach jak; „Linia życia”, „Majka” czy czarny charakter serialu „M jak miłość”; uwielbiany przez widzów aktor i prezenter telewizyjny Adam Zdrójkowski, rozpoznawalność zdobył dzięki roli Pawła Boskiego w „Rodzinka.pl”. Wziął udział m.in. w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i „Dance, Dance, Dance”. Współprowadził program „The Voice of Poland” i „The Voice of Poland. Kids”; aktor, który może pochwalić się rolą w popularnym serialu Netflixa „Bridgertonowie” Krzysztof Cugowski junior.

Niezastąpieni trenerzy

Treningi wokalne niezmiennie prowadzi niezastąpiona trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Natomiast Krzysztof „Kris” Adamski jest odpowiedzialny za trening taneczne, często trudnych i wymagających choreografii.

Wygrane na cele charytatywne

Każdy odcinek wygrywa jeden uczestnik. Nagrodą niezmiennie jest czek na 10 tysięcy złotych, który zwycięzca przeznacza na wybrany cel charytatywny. W finale nagrodą jest Złota Twoja Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, także na cele charytatywne.

Niezmienni prowadzący

Program prowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban.

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawił się na antenie Polsatu w 2014 roku i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 393 tysięcy obserwujących, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów. W trakcie emisji show od pierwszego odcinka Polsat jest niezmiennie liderem rynku w obu grupach audytoryjnych. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to produkcja, o udziale, w której marzy niejeden artysta. Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie nowych, niestandardowych doświadczeń, mimo że czekają ich setki godzin pracy: treningów wokalnych i choreograficznych. Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od 10 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *