PlayerPolecaneSport w TVTVN Discovery Polska

PolSKI Turniej – 10 dni ze skokami narciarskimi w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze

Wisła, Szczyrk i Zakopane to następne przystanki w Pucharze Świata w skokach narciarskich. W ciągu 10 dni skoczkowie będą rywalizować w PolSKIm Turnieju, na który składają się trzy razy kwalifikacje, trzy konkursy indywidualne, konkurs duetów i konkurs drużynowy. Transmisja każdego skoku w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze.

PolSKI Turniej na antenie Eurosportu 1 i w Eurosporcie Extra w Playerze skomentują Marek Rudziński. W studiu realizowanym w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem stałymi gośćmi Michała Korościela będą Magdalena Pałasz i Jakub Kot. Formę skoczków analizował będzie również trzykrotny medalista olimpijski, 10-krotny medalista mistrzostw świata i dwukrotny zdobywca Kryształowej Kuli Martin Schmitt. Reporterem podczas turnieju będzie Kacper Merk.

PolSKI Turniej to rywalizacja rozgrywana na skoczniach w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem. W piątek rozegrane zostaną kwalifikacje do niedzielnego konkursu w Wiśle. Na sobotę zaplanowany jest konkurs duetów. Po dniu przerwy skoczkowie przeniosą się do Szczyrku, gdzie we wtorek odbędą się kwalifikacje, a dzień później konkurs indywidualne. W kolejny weekend walka o punkty Pucharu Świata toczyć się będzie w Zakopanem. W piątek zobaczymy kwalifikacje, w sobotę drużynówkę, a w niedzielę konkurs indywidualny wieńczący pierwszą edycję PolSKIego Turnieju. Każdy skok transmitowany będzie w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze.

Najważniejsze informacje dotyczące sezonu zimowego, artykuły, wywiady i materiały wideo są publikowane na stronie eurosport.pl, a także w mediach społecznościowych kanału.

Plan transmisji w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze:

Piątek, 17:15, Wisła, kwalifikacje

Sobota, 15:00, Wisła, konkurs duetów

Niedziela, 15:00, Wisła, konkurs indywidualny

Wtorek, 17:15, Szczyrk, kwalifikacje

Środa, 16:45, Szczyrk, konkurs indywidualny

Piątek, 17:15, Zakopane, kwalifikacje

Sobota, 15:00, Zakopane, konkurs drużynowy

Niedziela, 15:00, Zakopane, konkurs indywidualny

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

foto. TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *