Radio

Ponad 20 miast i miasteczek odwiedzi w trakcie majówkowej trasy RMF FM

Już 30 kwietnia RMF FM wyrusza w majówkową trasę kamperem po całym kraju, w której udział wezmą nie tylko dziennikarze stacji, ale też gwiazdy sceny muzycznej: bryska, Kamil Bednarek, Daria Marx i Arek Kłusowski.

 

W trakcie swojej podróży dwie radiowe ekipy odwiedzą dziesiątki słuchaczy, którzy zgłaszając się przez stronę internetową zaproszą dziennikarzy do swoich domów czy na działki. W odwiedzanych miejscowościach RMF FM organizować też będzie dla mieszkańców m.in. kawę, pizzę, hamburgery, ognisko czy kino plenerowe. Słuchacze będą mieli również szansę wygrać zaproszenia na koncerty.
Pierwsza ekipa: Jacek Tomkowicz, Przemysław Skowron i Tomasz Olbratowski, znani z porannego „Wstawaj, szkoda dnia”, wyruszy 30 kwietnia i pojedzie w kierunku Bieszczad. W ciągu trzech dni odwiedzą m.in. Sandomierz, gdzie ze słuchaczami spotka się Daria Marx i oprowadzi po domu serialowego Ojca Mateusza oraz Przemyśl, w którym Arek Kłusowski zaprosi do kamperowej dyskoteki.

2 maja w kierunku Mazur udadzą się gospodarze popołudniowej „Lepsze połowy dnia”: Ola Filipek i Mateusz Opyrchał. Do radiowej ekipy dołączy też bryska, która w Ciechocinku zorganizuje mały dancing i zaśpiewa dla mieszkańców, a w Chełmnie, razem z Panem Savyanem wieszać będzie kłódki miłosne kłódki. Podczas wielkiego finału 5 maja w Mikołajkach na słuchaczy czekać będą aktywności w Wiosce Żeglarskiej, rejs do Starych Sadów, ognisko i spotkanie z Kamilem Bednarkiem.

Cała trasa będzie na bieżąco relacjonowana na antenie RMF FM, na stronie www.rmf.fm i w mediach społecznościowych stacji.

Majówkowa trasa jest częścią najnowszej kampanii „Fajne radio RMF”, której twarzami są Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji.

foto, źródło. Grupa RMF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *