MediaTVN Discovery Polska

Ponad milion złotych z emisji bloku reklamowego na rzecz akcji #TVNpomagajmysobie

Trwa akcja #TVNpomagajmysobie, której celem jest dostarczanie osobom najuboższym ciepłych posiłków. Dzięki akcji pomoc otrzymają także restauracje, które te posiłki przygotowują. W minioną sobotę, 12 grudnia, wyemitowano charytatywny blok reklamowy, z którego wszystkie wpływy zostaną przeznaczone na ten cel. Przed telewizorami zgromadził on ponad 3,7 mln widzów!

 

Wyemitowany w sobotę, 12 grudnia bezpośrednio po głównym wydaniu „Faktów”, blok reklamowy przyciągnął przed telewizory ponad 3,7 mln widzów i tego dnia był najlepiej oglądaną pozycją w TVN. Szacowany przychód z emisji reklam wyniósł 1,1 mln złotych. Środki te zostaną w całości przekazane na cel akcji #TVNpomagajmysobie.

„Dziękujemy wszystkim widzom i klientom Biura Reklamy TVN Media, którzy wsparli akcję #TVNpomagajmysobie. Dzięki temu, w całej Polsce będzie można zakupić kilkadziesiąt tysięcy posiłków dla osób najuboższych. Przygotują je restauracje, które także przeżywają trudny okres a dzięki akcji nie tylko otrzymają zlecenia, ale również pomogą innym. To kolejny dowód na to, że w jedności tkwi wielka siła a ten trudny czas ciężko byłoby przetrwać bez siebie nawzajem.”powiedział Marcin Barcz, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery.

Zamówienia posiłków w restauracjach będą realizowane również z wpływów pozyskanych od sponsorów Biura Reklamy TVN Media, funduszy zebranych przez Fundację TVN „Nie jesteś sam” oraz z przychodu ze sprzedaży pakietu START VOD w serwisie Player. Cały czas do akcji dołączają kolejni sponsorzy.

Każda z restauracji przygotuje codziennie 50 ciepłych posiłków i dostarczy je do działających w tym samym regionie Organizacji Pożytku Publicznego zajmujących się dożywianiem najuboższych. Dostawy obiadów będą realizowane do 24 grudnia, a dostawa wigilijna obejmie również potrawy świąteczne na okres od 25 do 26 grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *