Sport w TVTVN Discovery Polska

Puchar Świata w skokach narciarskich kobiet z polskim komentarzem w Eurosport Playerze

Eurosport Player pokaże na żywo i z polskim komentarzem rywalizację kobiet w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Pierwsze zawody zostaną rozegrane w piątek w Ramsau. Inauguracja sezonu, która rozpocznie się o 15:30, transmitowana będzie również w Eurosporcie 1, a komentarz na najwyższym poziomie zapewni Igor Błachut.

 

Eurosport Player będzie pokazywał na żywo zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich kobiet z polskim komentarzem. Sezon potrwa do 28 marca i zakończy się w Rosji. Jednym z jego najciekawszych momentów będzie zaplanowany na 12-21 marca Raw Air, podczas którego zawodniczki będą rywalizować na skoczniach w Oslo, Lillehammer i Trondheim. Kryształowej Kuli bronić będzie Norweżka Maren Lundby, która wygrała klasyfikację generalną Pucharu Świata trzy razy z rzędu.

Piątkowy konkurs w Ramsau, który zainauguruje sezon 2020/21 będzie transmitowany także w Eurosporcie 1. Rywalizację najlepszych zawodniczek świata, wśród których zobaczymy między innymi Kingę Rajdę, Annę Twardosz i Joannę Szwab skomentuje Igor Błachut.

Od piątku Eurosport 1 i Eurosport Player będą pokazywać także Puchar Świata w skokach narciarskich mężczyzn w Engelbergu. W piątek tuż po zakończeniu konkursu kobiet rozpocznie się studio poprzedzające kwalifikacje. W sobotę i niedzielę stacja pokaże dwa konkursy indywidualne. Niedzielne kwalifikacje transmitowane będą na wyłączność w Eurosport Playerze. O najlepszy komentarz zadba duet Marek Rudziński – Igor Błachut. Najświeższe informacje spod skoczni oraz rozmowy ze skoczkami zapewni Kacper Merk.

fot. Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *