Ponad półtora miliona widzów obejrzało w Polsacie i Polsacie Sport mecz o Superpuchar Europy UEFA

Czwartkowy mecz o Superpuchar Europy UEFA transmitowany przez Polsat i Polsat Sport średnio obejrzało łącznie 1, 65 miliona widzów. Wieczorne pasmo głównej anteny Grupy Polsat cieszyło się największym zainteresowaniem widzów w grupie komercyjnej 16-49 lat, osiągając wynik ponad 13%.

 

Transmisji pojedynku o Superpuchar Europy UEFA towarzyszyła wyjątkowa oprawa w postaci blisko trzygodzinnego studia przedmeczowego w Polsacie Sport. Samo spotkanie dostępne było także w Polsacie. Na głównej antenie Grupy Polsat mecz śledziło 1,3 miliona, a w Polsacie Sport 331 tysięcy widzów. To zdecydowanie lepsze wyniki od meczu Legii Warszawa w eliminacjach Ligi Europy UEFA, transmitowanego w konkurencyjnej stacji ogólnopolskiej. Te dwie transmisje w czwartkowy wieczór przyciągnęły przed ekrany telewizorów blisko trzy miliony widzów z czego aż 60% zgromadziły stacje Grupy Polsat.

W walce o Superpuchar Europy UEFA Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego pokonał po dogrywce zespół Sevilla FC. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1, a do wyłonienia najlepszej klubowej drużyny Starego Kontynentu potrzebna była dogrywka. Mecz, który odbył się na stadionie imienia Ferenca Puskása w Budapeszczie symbolicznie wyznaczył początek nowego sezonu międzynarodowych klubowych rozgrywek piłkarskich w Europie.

Oficjalnym nadawcą Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA jest Telewizja Polsat. Rozgrywki transmitowane są w jakości Super HD z najnowocześniejszego studia telewizyjnego w Europie. Mecze Champions League i Europa League oglądać można w kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych obecnych w ofercie Cyfrowego Polsatu oraz czołowych sieci kablowych. Pakiet Polsat Sport Premium dostępny jest także w ofertach telewizji satelitarnej, kablowej w technologii IPTV i internetowej z dekoderem EVOBOX STREAM, w tym na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Najlepsze klubowe rozgrywki piłkarskie dostępne są również w ramach taryf sieci Plus z pakietem IPLA POLSAT SPORT PREMIUM.

Wszystkie mecze nowego sezonu Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA wraz z ich najciekawszymi akcjami i najpiękniejszymi golami będzie można oglądać online w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA. Wybrane spotkania obu prestiżowych rozgrywek widzowie zobaczą w jakości 4K.

Dostępny w cenie 40 zł/30 dni pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM zagwarantuje prawdziwą piłkarską ucztę: wszystkie mecze na żywo, w wysokiej jakości i bez reklam, ok. 8 godzin dziennie relacji na żywo oraz programów okołomeczowych – analiz, reportaży, wywiadów, komentarzy doświadczonych ekspertów. IPLA zapewnia także dużą swobodę i elastyczność w kwestii wyboru urządzenia – rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA będzie można oglądać za pośrednictwem komputera na www.ipla.pl oraz w aplikacji IPLA na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS, a także w wybranych Smart TV i Apple TV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *