Poniedziałek w TVP Sport i TVPSPORT.PL

Na dobry początek tygodnia… #zostańwdomu! A my zapewnimy Ci kolejne godziny sportowych wspomnień, najbardziej aktualnych wywiadów i debat na najważniejsze bieżące tematy. W naszym poniedziałkowym planie polecamy, m.in. półfinał Euro 1992, powtórkę lotów na skoczni Kulm oraz… wspólne zwiedzanie mieszkania Sofii Ennaoui.

 

 

 

 

 

Poniedziałek w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej

8:05 Kapitan Tsubasa (odc. 45-47)

Tsubasa w natarciu. Jak co dzień, poranek to gratka dla fanów kultowej japońskiej kreskówki.

13:25 Liga Mistrzów Strongman

Najsilniejsi mężczyźni świata znów pokażą, ile są w stanie unieść. Liga Mistrzów to zmagania tylko dla najlepszych z najlepszych.

17:00 Esport, Polska Liga World of Tanks 5vs5 – 6. dzień

A może by tak pooglądać bitwy na czołgi? Dla chcącego nic trudnego! Szósty dzień Polskiej Ligi World of Tanks 5vs5 specjalnie dla Was. Esport – idealny na niewychodzenie z domu!

17:05 Retro TVP Sport

Tym razem zapraszamy na półfinał Euro 1992: Szwecja – Niemcy. Na murawie prawdziwe legendy. Starsi kibice z pewnością chętnie sobie przypomną, młodsi bezwzględnie powinni obejrzeć!

19:00 Skoki narciarskie. Puchar Świata w Bad Mitterndorf

To wasza poniedziałkowa transmisja na życzenie – długie loty najlepszych skoczków świata na mamucie w Bad Mitterndorf.

21:00 #gramydalej – magazyn reporterów TVP Sport

Zobaczcie, co na poniedziałek przygotowali dla Was reporterzy!

21:30 Filmy ESPN: Lolo Jones

Zaczęła biegać, bo jej rodziny nie było stać na zakup samochodu. Choć w CV nie ma medalu igrzysk olimpijskich ani mistrzostw świata na stadionie, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych lekkoatletek. W poniedziałek zapraszamy na historię Lori „Lolo” Jones. Kolejny z cyklu filmów ESPN wyemitujemy o 21:30 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.

TVPSPORT.PL i aplikacja mobilna

7:30 Kartka z kalendarza

W poniedziałkowej kartce z kalendarza gratka dla pływaków – Przemysław Babiarz wspomina rekord świata Michaela Phelpsa na 200 m stylem motylkowym, który Amerykanin pobił w wieku… 15 lat!

10:00 Rozmowa z Sebastianem Milą

Na dobry początek tygodnia Rafał Patyra i Sebastian Mila porozmawiają między innymi o możliwych rozwiązaniach finansowych na linii kluby – piłkarze.

11:00 Rozmowa z Tomaszem Sararą

Dla Piotra Jagiełły Covid-19 i kwarantanna to żadna przeszkoda, żeby ostro przepytać kolejnego zawodnika sportów walki. W poniedziałek w ogniu pytań znajdzie się kickbokser Tomasz Sarara.

12:00 Rozmowa z Karolem Kłosem

Na Aleksandrę Rajewską zawsze można liczyć. W niedzielę wyciągnęła od Fabiana Drzyzgi deklarację, że biało-czerwoni pojadą do Tokio 2021 po medal. Z czego zwierzy jej się w poniedziałek Karol Kłos?

13:00 Maciej Kot odpowiada

Michał Regulski zaprasza na rozmowę z Maciejem Kotem, który w przedwcześnie zakończonym sezonie zimowym zaliczył zarówno słabe występy w PŚ, jak i triumfy w Pucharze Kontynentalnym.

14:00 TOP 10: najlepsi obrońcy XXI wieku

To nie jest łatwy wybór! Zobaczcie nasz ranking i porównajcie ze swoim zestawieniem najlepszych defensorów minionych 20 lat!

15:00 Moja chata – pokazuje Sofia Ennaoui

Jesteście ciekawi, jak mieszka Sofia Ennaoui? Do jej sypialni zajrzy w poniedziałek Aleksander Dzięciołowski, który na pewno sprawdzi, jak w warunkach domowych trenuje nasza mistrzyni.

19:00 Debata „Okiem redakcji”

O obniżkach pensji w PKO Ekstraklasie i możliwych rozwiązaniach wyjścia z finansowego kryzysu w futbolu opowie prezes Śkąska Wrocław.

19:00 Jedna akcja – Żubrowski

Na rozmowę z Jakubem Żubrowskim zaprasza Robert Podoliński.

20:00 Wieczorna debata

Mężczyźni dali już przykład, teraz koszykówka kobiet szuka drogi powrotu do czasów sukcesu. Ryszard Łabędź i Marcin Rams porozmawiają z Eweliną Kobryn i Katarzyną Dulnik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *