Zapowiedzi TV

"Popelki" w Polsat JimJam

Popelki to wyjątkowe stworzenia pełne pozytywnej energii. Są zwariowane i kolorowe, a gdy chcą szybko gdzieś dotrzeć, zwijają się w kuleczki i popelkują do celu! Oprócz tego, że nie sposób się z nimi nudzić, stanowią paczkę najlepszych przyjaciół. Zawsze staną za sobą murem i ruszą z pomocą, gdy tylko będzie taka potrzeba. To właśnie od nich możesz nauczyć się, na czym polega prawdziwa przyjaźń.
 

 
Poznajcie Popelki – Lulu jest pomysłowa, ma najlepsze wyniki w szkole i jest specjalistką od wynalazków, Sunny lubi sport i grę w piłkę, Yikes stawia przede wszystkim na dobrą zabawę i niezły z niego żartowniś, Bubbles ma zdolności organizacyjne, a Izzy zna mnóstwo tajemnych przejść.
Popelki słyną w całej okolicy ze swojej pomysłowości i uczynności – sąsiedzka pomoc to także ich specjalność. Zawsze mają jak najlepsze intencje, jednak ich żywe usposobienie i ogromny entuzjazm powodują, że łatwo wpadają w tarapaty. Na szczęście zawsze udaje im się znaleźć rozwiązanie problemu, a wszystko dzięki sile współpracy.
Pewnego dnia w miasteczku organizowany jest festiwal nauki. To wymarzona okazja dla Lulu, która uwielbia wynalazki. Jej przyjaciele nie są jednak zachwyceni tym pomysłem. Lulu wymyśliła już między innymi supermocną suszarkę, która omal nie zdmuchnęła całego miasta, oraz superszybką deskorolkę, której do tej pory nie można złapać. Jej najnowszy wynalazek to inteligentny dom, który umie prać, odkurzać, a nawet słać łóżka! Jednak i tym razem nie obędzie się bez komplikacji, gdy dom uruchomi system bezpieczeństwa i zablokuje wszystkie wejścia! Na szczęście Popelki ruszą z pomocą! Gdy Lulu straci wiarę we własne umiejętności, przekonają ją, że nie można się poddawać. Innym razem wszyscy mieszkańcy zaangażują się w obchody Dnia Przyjaźni. Połączeni w pary spróbują swoich sił w nietypowych konkurencjach, a para najlepszych kumpli zdobędzie wyjątkową nagrodę. Z tego odcinka mali widzowie dowiedzą się, że prawdziwa przyjaźń jest wtedy, gdy dba się o drugą osobę nie oczekując niczego w zamian.
Dla Popelków najważniejsza jest przyjaźń i wzajemna pomoc. Dzięki temu serial to nie tylko świetna zabawa i ciekawe przygody głównych bohaterów, ale też cenna lekcja dla najmłodszych. Maluchy dowiedzą się między innymi, że przyjaciele czasem się gniewają, ale zawsze się kochają, a najłatwiejszą drogą do osiągnięcia celu jest współpraca.

„Popelki” od 1 marca codziennie o 7:00, 15:00 i 19:00 w Polsat JimJam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *