Popularna aktorka Dominika Ostałowska dołączyła do „Przyjaciółek”

Jedna z bohaterek uchyliła rąbka tajemnicy. Nowa postać w 12. sezonie serialu. Magdalena Stużyńska-Brauer zdradziła, kto pojawi się w obsadzie „Przyjaciółek”. Pasuje do reszty obsady? W kogo się wcieli? Jak wpłynie na pozostałe postaci?

 

 

 

 

Kłopoty rodzinne, perypetie w pracy, miłość, namiętności – to wszystko zobaczymy w kolejnych odcinkach traktujących o losach Zuzy, Ingi, Anki i Patrycji. Poza grającymi główne role Anitą Sokołowską, Małgorzatą Sochą, Magdaleną Stużyńską-Brauer i Joanną Liszowską w „Przyjaciółkach” występuje cała plejada gwiazd polskiego kina i telewizji. W 12. sezonie dołączyła do nich jeszcze jedna znakomita aktorka.

W 11. sezonie popularnego serialu pojawiła się m.in. Roma Gąsiorowska. W odcinkach, które będzie można oglądać od jesieni 2018 roku, istotną postać zagra Olgierd Łukaszewicz. Ale na tym nie koniec – serialowa Anka ujawniła w jednym z serwisów społecznościowych, że widzów czeka nie lada niespodzianka. Aktorka zamieściła post ze zdjęciem, na którym pozuje z Dominiką Ostałowską. W jednym z komentarzy potwierdziła, że utytułowana artystka znajdzie się wśród nowych postaci występujących w „Przyjaciółkach”.

O tym, w kogo wcieli się Dominika Ostałowska, będzie można się przekonać, oglądając jesienią serial na antenie Telewizji Polsat oraz w serwisie Ipla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *