Zapowiedzi TV

Porcja grozy i miłości w VOD

VOD Cyfrowego Polsatu zapraszamy na subtelnie dozowaną porcję grozy, zaskakujący i nowatorski horror “Autopsja Jane Doe”. Będzie strasznie, nawet makabrycznie i z elementami obrządku rytualnego. Po takich wrażeniach czas na coś normalnego. “Zwyczajna dziewczyna”, to mądra i zabawna komedia o debiutującej, ambitnej scenarzystce materiału propagandowego (jako że kampanie polityczne są u nas na czasie), warto sprawdzić, jak młoda adeptka sobie z powierzonym jej projektem poradzi. Na deser: jak przywrócić porządek na niebie? O to zadba wesoły psotnik, “Munio – Strażnik Księżyca”.

 

 

 

 

 

Autopsja Jane Doe

Znakomicie przyjęty przez krytyków horror reżysera kultowego ‘Łowcy trolli’. Film o tym, jak wiara w potęgę rozumu kapituluje przed tym, co nadprzyrodzone. Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną.

Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu. To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót.

Zwyczajna dziewczyna

Catrin jest początkującą scenarzystką i właśnie zdobyła swoją wymarzoną pracę. Jednak czar szybko pryska, gdy okazuje się, że jej jedyne zadanie to wymyślanie “gadki szmatki”, czyli… kobiecych dialogów.

Munio – Strażnik Księżyca

W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie!

Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie!

Filmy dostępne są w ofercie Wypożyczalni VOD do 2 listopada 2017 r.

Pełna oferta Wypożyczalni VOD >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *