Sport w TVTVP

Liga Mistrzów: Tottenham Hotspur – Real Madryt w TVP1

To będzie bój o pierwsze miejsce w grupie H i wielkie starcie snajperów Harry’ego Kane’a i Cristiano Ronaldo. Transmisja w Jedynce, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport już w najbliższą środę, 1 listopada, od godz. 20:20.

 

 

 

 

 

Harry Kane i Cristiano Ronaldo są jednymi z najskuteczniejszych napastników na świecie. Każdy z nich zdobył prawie 50 bramek w 2017 roku. Tottenham i Real są także liderami w grupie H Ligi Mistrzów – oba kluby zgromadziły po 7 punktów. W pierwszym spotkaniu tych drużyn na Santiago Bernabeu padł remis 1:1. Jak zakończy się środowa potyczka? Najwyższe sportowe emocje gwarantowane!

Mecz z Londynu komentować będą Jacek Laskowski oraz trener Jacek Magiera. Studio w Warszawie poprowadzi Jacek Kurowski, a jego gościem będzie m.in. były reprezentant Polski Tomasz Frankowski.

Tuż po meczu zapraszamy do Jedynki na specjalny, godzinny program, w którym będzie można zobaczyć skróty ze wszystkich wtorkowych i środowych spotkań. Poprowadzi go Rafał Patyra wraz ze swoim gościem, dziennikarzem TVP Sport, Maciejem Iwańskim. Najważniejsze fragmenty meczów Ligi Mistrzów, występy reprezentantów Polski i wszystkie gole można zobaczyć także w serwisach informacyjnych Telewizji Polskiej.

Przypominamy, że w listopadzie TVP będzie transmitować kolejne spotkanie Ligi Mistrzów (22.11) oraz dwa towarzyskie mecze reprezentacji Polski – 10.11 z Urugwajem, a trzy dni później z Meksykiem.

Liga Mistrzów: Tottenham Hotspur – Real Madryt. Środa, 1 listopada, godz. 20:20. TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *