Dziennikarze Wirtualnej Polski wyróżnieni

Nina Harbuz, reporterka WP i Paweł Kapusta z redakcji WP SportoweFakty zostali zakwalifikowani do ścisłego grona finalistów V edycji konkursu Nagród Newsweeka im. Teresy Torańskiej.

 

Nina Harbuz została doceniona za artykuł „Myślałem, że dorastam w normalnym domu”. Z kolei Paweł Kapusta zyskał uznanie za reportaż o ratownikach medycznych „Trudno ratować kogoś, kogo życie rozlało się po podłodze i kapie”.

Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej przyznawana jest w czterech kategoriach: najlepsza książka, najlepsze w internecie, najlepszy materiał dziennikarski oraz działalność publiczna. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni na uroczystej gali 26 listopada 2017r. Konkurs to wspólna inicjatywa redakcji tygodnika „Newsweek Polska” oraz Fundacji im. Teresy Torańskiej.

To nie koniec wyróżnień dla dziennikarzy WP. Wcześniej ogłoszono, że wśród nominowanych do nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego znalazł się redaktor naczelny WP SportoweFakty Michał Kołodziejczyk. Zwycięzcę poznamy 15 listopada podczas uroczystej gali w warszawskiej Zachęcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *