Zapowiedzi TV

„Potworrrny październik”- Cykl z horrorami z okazji Halloween na CBS Action

Z okazji Halloween kanał CBS Action zaprasza na przerażający cykl filmowy – „Potworrrny październik”. Przez cały miesiąc na antenie królować będą horrory i filmy grozy, które spowodują, że ze strachu szybciej zabije serce. W ramach cyklu widzowie będą mogli zobaczyć takie produkcje jak: „Megarekin kontra Kolossus”, „Nuklearna bestia”, „Zjadacz kości” czy „Rekinado 2: Drugie ugryzienie”. Na cykl „Potworrrny październik” kanał CBS Action zaprasza przez cały październik w dni powszednie o 20:50.
 

 
MEGAREKIN KONTRA KROKOZAURUS
1 października o 20:50
Ogromny megalodon walczy z gigantycznym krokodylem. Ich starcie powoduje ogromne zniszczenia. Armia amerykańska musi powstrzymać siejące spustoszenie potwory.
Występują: Gary Stretch, Jaleel White, Sarah Lieving
MEGAREKIN KONTRA KOLOSSUS
2 października o 20:50
W poszukiwaniu nowego źródła energii Rosja przypadkowo pobudza do życia Kolossusa. Jest to gigantyczne urządzenie, robot zagłady z czasów zimnej wojny. W tym samym czasie dochodzi do ataków ogromnego rekina. Przyszłość ludzkości wisi na włosku.
Występują: Illeana Douglas, Amy Rider, Brody Hutzler 
NUKLEARNA BESTIA
3 października o 20:50
Szczeniak zamknięty na terenie elektrowni atomowej na skutek promieniowania staje się potężną, krwiożerczą bestią, która zagraża całemu miastu. Tylko pewien nastolatek może zapobiec katastrofie.
Występują: Daniel Hugh Kelly, Isabella Hofmann, Cindy Pickett
MACKI TRÓJKĄTA BERMUDZKIEGO
4 października o 20:50
Kiedy Air Force One ulega awarii nad Trójkątem Bermudzkim, marynarka wojenna wysyła najlepszą drużynę ratunkową. Jednak udzielając pomocy prezydentowi, zespół budzi starożytnego, morskiego potwora, który zagraża całemu wschodniemu wybrzeżu USA, a ostatecznie też całemu światu. Film akcji z udziałem Lindy Hamilton, znanej z filmów o Terminatorze.
Występują: Trevor Donovan, Linda Hamilton, Mya
KOMODO KONTRA KOBRA
5 października o 20:50
Grupa ekologów wyrusza na odległą wyspę, aby nakręcić materiał o nielegalnych doświadczeniach na zwierzętach. Okazuje się, że jeden z eksperymentów wymknął się spod kontroli.
Występują: Michael Paré, Michelle Borth, Ryan McTavish
LAWALANTULA
8 października o 20:50
W pobliżu Los Angeles dochodzi do erupcji wulkanu. Powoduje ona niespodziewany kataklizm – spod ziemi wychodzą gigantyczne, ziejące ogniem pająki, które opanowują ulice Miasta Aniołów. W obsadzie filmu zobaczymy aktorów znanych z kultowej „Akademii policyjnej”, m.in. Steve’a Guttenberga, Michaela Winslowa i Marion Ramsey.
Występują: Steve Guttenberg, Nia Peeples, Patrick Renna
LAWALANTULA 2
9 października o 20:50
Ogromne, strzelające lawą pająki powracają — ale Colton West wraz z grupą swoich przyjaciół  grupa jego nieporadnych i niezdarnych  bohaterów nie oddadzą im miasta bez walki!
Występują: Steve Guttenberg, Michael Winslow, Michele Weaver
ZJADACZ KOŚCI
10 października o 20:50
Mimo protestów lokalnej ludności, inwestor podejmuje decyzję o wybudowaniu ośrodka wypoczynkowego na pustyni. Pracujący przy budowie robotnicy odkrywają szczątki starego indiańskiego cmentarza. Okazuje się, że przypadkowo uwalniają żywiącego się kośćmi potwora znanego ze starych indiańskich legend. Przerażająca istota rozpoczyna polowanie na mieszkańców miasteczka Sweet Water.
Występują: Bruce Boxleitner, Michael Horse, Adoni Maropis
WILKI WOJNY
11 października o 20:50
Wirus dziesiątkujący ludzi zostaje uwolniony w Nowym Jorku. Major Hoffman usiłuje znaleźć lekarstwo, podczas gdy generał Monning chce wykorzystać wirusa, by stworzyć armię złożoną z psów superżołnierzy.
Występują: Craig Sheffer, Dennis Haysbert, Kate Vernon
KRÓL ZAGINIONEGO ŚWIATA
12 października o 20:50
Adaptacja klasycznej powieści Arthura Conana Doyle’a. Czworo podróżników przeżywa katastrofę samolotu w Amazonii i odkrywa zaginiony świat pełen przerażających stworzeń.
Występują: Bruce Boxleitner, Jeff Denton, Rhett Giles
SINDBAD I SIEDEM BESTII
15 października o 20:50
Sindbad, legendarny perski żeglarz i poszukiwacz przygód, musi wypełnić siedem trudnych zadań, aby uchronić świat przed straszliwą katastrofą.
Występują: Bo Svenson, Patrick Muldoon
POTWÓR Z TOKIO
16 października o 20:50
Do Tokio przyjeżdżają dwie młode amerykańskie dziennikarki. Siostry Sarah i Erin chcą napisać artykuł na temat nawiedzających tę okolicę częstych trzęsień ziemi. Dziennikarki trafiają na trop, który prowadzi je w głąb ziemi. Wkrótce odkrywają prawdziwą przyczynę powstawania ruchów ziemi.
Występują: Erin Evans, Sarah Lieving, Justin L. Jones
OGNISTY PRZYBYSZ
17 października o 20:50
Strażacy wracają właśnie do bazy po zakończonej powodzeniem akcji gaszenia pożaru lasu. Nie wiedzą jednak, że w ślad za nimi ruszyła tajemnicza iskra ognia. Po chwili płomienie buchają na nowo. Kiedy walczą z żywiołem, jeden ze strażaków z przerażeniem dostrzega ognistą rękę, która chwyta jego partnera i wciąga go w sam środek płomieni. Okazuje się, że na ludzkość czyha ognisty stwór o pozaziemskim pochodzeniu.
Występują: Nicholas Brendon, Sandrine Holt, Randolph Mantooth
PODWODNA BESTIA
18 października o 20:50
Podczas prac wiertniczych niedaleko wybrzeża Pacyfiku zostaje uwolniony krwiożerczy, prehistoryczny rekin. Bestia potrafi także latać i poruszać się po ziemi! Rusza na żer, a zaczyna od plaży, na której właśnie odbywa się konkurs bikini. Do walki z potworem staje odważna biolog, żeglarz i didżej, a także armia wykorzystująca najnowszą technikę: kroczące czołgi…
Występują: Tim Abell, Catherine Annette, Ashley Carr
REKINADO 2: DRUGIE UGRYZIENIE
19 października o 20:50
Nowy Jork pada ofiarą niespodziewanej klęski żywiołowej, po której miasto zostaje opanowane przez rekiny. Fin i April znów muszą ratować siebie i innych.
Występują: Ian Ziering, Tara Reid, Vivica A. Fox
SHERLOCK HOLMES I DINOZAURY
22 października o 20:50
Tajemniczy geniusz zła wykorzystuje armię wymarłych i mitologicznych stworzeń, by przejąć władzę nad światem. Tylko Sherlock Holmes może go powstrzymać.
Występują: Ben Syder, Gareth David-Lloyd, Dominic Keating
DINOZAUR W LOS ANGELES
23 października o 20:50
Naukowiec przenosi oddział komandosów do okresu kredy, by uratować pierwszą drużynę, którą wysłał w podróż jeszcze w latach czterdziestych. Sprawy wymykają się spod kontroli, kiedy przypadkowo w Los Angeles pojawia się gigantyczny dinozaur.
Występują: Michael Gross, Christopher Atkins, Greg Evigan
MEGAPIRANIA
24 października o 20:50
Wojsko z pomocą naukowców stara się zatrzymać ławicę gwałtownie rosnących piranii, nim dotrze ona do Atlantyku.
Występują: Paul Logan, Tiffany, Barry Williams
ATAK MEGAKARACZANÓW
25 października o 20:50
Na życzenie tajemniczego mężczyzny o imieniu Vincent, John Palmer prowadzi grupę turystów w głąb pewnej jaskini. Na miejscu okazuje się, że celem wyprawy nie jest zwiedzanie.
Występują: Paul Logan, Tiffany, Barry Williams
PIERWOTNA SIŁA
26 października o 20:50
Ratownicy próbują dotrzeć do ofiar katastrofy lotniczej, które są uwięzione na odizolowanej wyspie meksykańskiej zamieszkanej przez zmutowane pawiany.
Występują: Ron Perlman, Mark Kiely, Roxana Zal
W OTCHŁANI LOCH NESS
29 października o 20:50
Kryptozoolog James Murphy ma za sobą traumatyczne przeżycia. Przed trzydziestu laty widział na własne oczy potwora zamieszkującego jezioro Loch Ness. Agresywny stwór zabił wówczas jego ojca, a jemu samemu oszpecił twarz. Od czasu tych dramatycznych wydarzeń, James myśli tylko o zemście. W końcu, z pomocą mieszkańców spokojnego miasteczka Ashburn, James postanawia schwytać bestię, zanim ponownie zaatakuje.
Występują: Brian Krause, Niall Matter, Don S. Davis
HYDRA
30 października o 20:50 
Tim Nolan, były żołnierz piechoty morskiej, i trójka jego przyjaciół zostają porwani i umieszczeni na bezludnej wyspie. Okazuje się, że mają odegrać rolę zwierzyny w grze żądnych wrażeń bogaczy. Wkrótce odkryją także, że wyspa nie jest całkowicie niezamieszkana – stanowi siedlisko przerażającego potwora.
Występują: George Stults, Dawn Olivieri, Michael Shamus Wiles
STRAŻNIK OTCHŁANI
31 października o 20:50
Grupa najemników kradnie zbroję legendarnego wojownika Huna Attyli. Szybko okazuje się, że złodzieje zdobyli kolejny artefakt – magiczny miecz zapewniający nieśmiertelność. Broni pilnowała mitologiczna, trójgłowa bestia strzegąca Wrót Piekieł. Teraz monstrum spragnione ludzkiej krwi znalazło się na wolności…
Występują: Greg Evigan, Garret Sato, Bogdan Uritescu
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *