MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

POWIEDZ TAK!, czyli weekend ślubny w telewizji TLC

To będzie totalny, ślubny zawrót głowy! Telewizja TLC szykuje wyjątkową gratkę nie tylko dla przyszłych panien młodych, ale także dla wszystkich fanów programów o tematyce ślubnej. „Ślub marzeń”, „W czym do ślubu?” „Pomysłowe wesela”, „Salon sukien ślubnych” – nigdzie w jednym miejscu nie znajdziesz tylu praktycznych porad, inspiracji i emocji! Przewodnikiem po magicznym świecie przyszłych Państwa młodych będzie Izabela Janachowska – ekspertka ślubna i od niedawna twarz stacji TLC. Zapraszamy już w sobotę, 15 września!

 

Wczesna jesień to wbrew pozorom bardzo gorący okres w roku. Wie o tym najlepiej każda przyszła panna młoda, która wpada w wir ślubnych przygotowań. W głowie rodzi się masa pytań, a zegar odliczający czas do ślubu zaczyna tykać. Jak w tym szale nie stracić głowy, zdążyć ze wszystkim na czas i co najważniejsze zachować zdrowy rozsądek? Telewizja TLC rzuca „koło ratunkowe” wszystkim kobietom szykującym się do ślubu. Zapraszamy na wyjątkowy weekend ślubny!

Jak zapanować nad organizacyjnym chaosem na kilka tygodni przed uroczystością? Co zrobić, aby ten dzień był dokładnie taki, jak sobie wymarzyli państwo młodzi? Odpowiedzi na te pytania zna ekspertka w swoim fachu – Izabela Janachowska. Już w sobotę o godzinie 21.30 widzowie będą mieli okazję obejrzeć jeden z odcinków jej nowej produkcji „Śluby marzeń” , która na stałe zagości w ramówce TLC, w październiku. To nie koniec! Izę zobaczymy także 15 września o godzinie 18:00 w programie „W czym do ślubu?”. To właśnie ona najlepiej wie, że wybór sukni ślubnej to niełatwe zadanie. Dlatego pomoże przyszłym pannom młodym znaleźć tę jedyną, olśniewającą i wprost zwalającą z nóg, kreację.

„Dziewczyn z wypiekami” nikomu nie trzeba przedstawiać! Agata Stankiewicz i Małgorzata Nagat, w sobotę, o godzinie 22.30 w specjalnym programie „Dziewczyny z wypiekami: ślubne torty” zaprezentują prawdziwe cukiernicze dzieła sztuki. Ślubny tort to nie tylko słodkie wyzwanie, ale także ważny element przyjęcia dla wymagających klientów. Prowadzące Food Network uwolnią całe pokłady swojej wyobraźni, zadbają o najdrobniejsze detale i dołożą wszelkich starań, aby ten wyjątkowy, okolicznościowy wypiek – był tak samo smaczny, jak i piękny.

Wesele jak z bajki? Nie ma problemu! Lynzie Kent z „Pomysłowych wesel” to planerka ślubna przygotowująca przyjęcia szyte na miarę. Mając ją u swego boku, narzeczeni mogą być pewni, że wszystko będzie idealne i dopięte na ostatni guzik niezależnie czy wybiorą styl glamour, rustykalny, a może nowoczesny. Program będzie można oglądać w niedzielę od godziny 11.00.

Kolejną produkcją, którą będzie można zobaczyć w trakcie weekendu ślubnego będzie kultowy program telewizji TLC „Salon sukien ślubnych”. Tym razem zobaczymy edycję prosto z Las Vegas! To unikalne i magiczne miejsce na ziemi, które przyciąga zakochanych z całego świata. Ze specjalną misją wyruszy tam David Emanuel, projektant królewskich sukien ślubnych. Czy z jego pomocą uda się znaleźć wymarzoną suknię ślubną w rekordowo krótkim czasie? Od momentu wylądowania w „mieście grzechu” trzeba działać szybko. W końcu to Las Vegas, gdzie może wydarzyć się wszystko. Poszukiwania czas start! Premierowy odcinek już w sobotę, 15 września o godzinie 20:30.

Na weekend ślubny zapraszamy już 15 września!

„W czym do ślubu”, 15 września, o godzinie 18.00

„Salon sukien ślubnych: Las Vegas”, od 15 września, o godzinie 20.30

„Śluby marzeń”, 15 września, o godzinie 21.30

„Dziewczyny z wypiekami: ślubne torty”, 15 września, o godzinie 22.30

„Pomysłowe wesela”, 16 września o godzinie 11.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *