Powrót do telewizji wróżbity Rodin

Po latach nieobecności na ekranach powraca znakomity wróżbita i tarocista RODIN. Tylko w EZO TV! Znacie go i pamiętacie z programów kultowego EZO a także z Rodin TV, telewizji ezoterycznej, którą stworzył.

 

 

A dla tych, którzy nie pamiętają dawnych czasów przypominamy:

Wróżbita Rodin od wielu lat doradza ludziom za pomocą swych magicznych kart Aleistera Crowley’a. To najsłynniejszy, przepiękny i tajemny Tarot. To Tarot silnie zakorzeniony w tradycji ezoterycznej. Jest jak magiczne lustro – oczywiście tylko w rękach niezwykłego tarocisty!
A takim jest niewątpliwie Rodin!

Wykorzystuje energię Tarota do przepowiadania przyszłości a także analizy sytuacji obecnej, podpowiada jak uniknąć pułapek, pomaga pokonać życiowe zakręty.

Według niego życie to droga, czasem bardziej, czasem mniej kręta i kamienista. Niektóre sytuacje w życiu są nie do uniknięcia – to swoiste kamienie milowe w naszym rozwoju. Tu też można sobie pomóc pytając kart co zrobić by mieć jak najmniej strat i dowiedzieć się jakie wnioski powinniśmy wyciągnąć z porażek.

Rodin pomoże Wam uzdrowić relacje partnerskie i rodzinne, sprawy finansowe i zawodowe. Osobom zagubionym pomoże przywrócić kontrolę nad własnym życiem.

Rodin będzie do Waszej dyspozycji o 21:15 i aż do północy  na #EZOTOTV w telewizji ToTV oraz na stronie internetowej ezotv.pl

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *