Powrót lubianych programów w Netflix

Nieważne, czy lubisz słuchać długich rozmów na randce w ciemno, porozumiewać się za pomocą emoji, czy oglądać bitwy freestylowe o wysoką stawkę — serwis Netflix ma w zanadrzu nowe odcinki programów, które wywołują kalejdoskop emocji u fanów z całego świata. Cieszące się dużą popularnością programy „Rhythm + Flow”, „The Circle” i „Miłość jest ślepa” powrócą z drugim sezonem w 2021 roku, równolegle z premierą nowego programu specjalistki od porządkowania, Marie Kondo.

 

 

 

 

 

„To niesamowite, jak widzowie Netflix z całego świata reagują na szczere, autentyczne historie prawdziwych ludzi i ich zmagań”powiedział Brandon Riegg, wiceprezes ds. seriali opartych na faktach i programów komediowych w firmie Netflix „Jesteśmy dumni z tworzenia programów, które trafiają w różne gusta, i cieszymy się, że fani przyjęli je z tak wielkim entuzjazmem i pasją. Chcemy dać naszym widzom jeszcze więcej radości”.

Powracające programy to:

„Rhythm + Flow”— sezon 2

Show czas zacząć! Jurorzy Cardi B, Chance the Rapper i Tip „T.I.” Harris powracają w poszukiwaniu nowej gwiazdy rapu w drugim sezonie muzycznego talent show „Rhythm + Flow”. Jurorzy wraz z innymi legendami branży muzycznej odwiedzą kilka miast, aby odkryć nieoszlifowane diamenty czekające na swoją szansę. Na przesłuchania można się zapisać na RhythmAndFlow.com.

Firmy produkcyjne: Gaspin Media, Jesse Collins Entertainment i Get Lifted Film Co.

Producenci wykonawczy: Jeff Gaspin z Gaspin Media; Jesse Collins i Dionne Harmon z Jesse Collins Entertainment; Nikki Boella; John Legend, Mike Jackson i Ty Stiklorius z Get Lifted Film Co.; Jeff Pollack; Cardi B; Chance the Rapper; Tip „T.I.” Harris.

„The Circle” — sezony 2 i 3

W pierwszym sezonie programu będącego nowoczesnym eksperymentem społecznym uczestnicy mieli za zadanie zdobyć przychylność pozostałych konkurentów, nigdy się z nimi nie widząc. Prowadząca Michelle Buteau powraca na ekran z nowymi uczestnikami, którzy wezmą udział w grze pozorów, walcząc o nagrodę w wysokości 100 tys. dolarów. Nowe strategie, wyzwania i zwroty akcji sprawiają, że dwa nowe sezony amerykańskiej wersji programu zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Kto zostanie zwycięzcą w grze, w której każdy może być każdym? Zapisy na casting odbywają się przez TheCircleCasting.com.

Firmy produkcyjne: Studio Lambert i Motion Content Group

„Miłość jest ślepa” — sezony 2 i 3

Czy miłość jest ślepa? Huśtawka emocjonalna w pierwszym sezonie pokazała, że w tym powiedzeniu może być sporo racji. Gospodarze programu Vanessa Lachey i jej mąż Nick Lachey (jakżeby inaczej) zadadzą to pytanie ponownie, gdy nowa grupa singli wejdzie do kabin, aby wziąć udział w randkowym eksperymencie. W Chicago trwa obecnie casting do drugiego sezonu, po którym powstanie jeszcze sezon trzeci.

Firma produkcyjna: Kinetic Content

Producenci wykonawczy: Chris Coelen, Sam Dean, Ally Simpson, Eric Detwiler, Brian Smith

Przedstawiamy również nowy program guru w dziedzinie porządków:

„Sparking Joy with Marie Kondo”

W 2019 roku metody porządkowe Marie Kondo sprawiły, że wszyscy inaczej spojrzeliśmy na organizowanie przestrzeni. W nowym programie Marie i jej zespół podejmą się uprzątnięcia małego miasteczka w Ameryce, przynosząc radość na wielką skalę. Odwiedź TidyMyTown.com, aby nominować miasto do odwiedzin przez Marie Kondo na nowej misji!

Firma produkcyjna: Alfred Street Industries

Producenci wykonawczy: Marie Kondo, Takumi Kawahara, Dan Cutforth, Jane Lipsitz, Dan Volpe

Nie możesz się doczekać? Zaspokój swój apetyt, oglądając inne wcześniej zapowiadane programy:

„The Circle”: premiera brazylijskiego sezonu odbyła się 11 marca.

„Nailed It!”: to nie żart, Nicole i Jacques powracają z 4. sezonem już 1 kwietnia

„The Circle”: premiera francuskiego sezonu już 9 kwietnia

„Too Hot To Handle”: ten program randkowy może cię zgorszyć, ale na pewno nie oderwiesz od niego oczu. Już 17 kwietnia.

„Porady różowej brygady”: piąty sezon metamorfoz trafi na ekran już tego lata.

„Pięć pierwszych randek”: w drugim sezonie programu, którego możemy spodziewać się tego lata, wezmą udział najatrakcyjniejsi single z Nowego Orleanu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *