Advoider Lite – aplikacja mobilna, od teraz dostępna dla wszystkich za darmo!

Aplikacja mobilna Advoider Lite informująca za pomocą wiadomości “push” o rozpoczęciu, zakończeniu oraz prognozowanym czasie trwania reklam w telewizji, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, od 26 marca br. będzie dostępna dla wszystkich użytkowników za darmo. Do tej pory możliwość korzystania z jej pełnej wersji, po zakończeniu 14 dniowego okresu próbnego, był płatny i wymagał wykupienia miesięcznej, trzymiesięcznej lub półrocznej subskrypcji. Od teraz w ramach akcji #wDomuPrzedTV przez najbliższe pół roku, będzie mógł z niej skorzystać każdy.

 

 

 

 

 

 

Od 26 marca na wszystkich użytkowników aplikacji mobilnej Advoider Lite czeka niespodzianka. W ramach akcji #wDomuPrzedTV, dostęp do jej pełnej wersji będzie darmowy przez okres 6 najbliższych miesięcy.

 

 

W dobie obecnie panującego kryzysu epidemiologicznego oraz obostrzeń z nim związanych, postanowiliśmy, że na czas kilku kolejnych miesięcy aplikacja Advoider Lite będzie bezpłatna. Zależy nam, aby każda osoba posiadająca smartfon z systemem operacyjnym iOS lub Android mogła bez żadnych przeszkód z niej korzystać. Niezależnie od tego czy będzie miała z aplikacją kontakt po raz pierwszy czy używa jej na co dzień. Zdajemy sobie sprawę, że następne tygodnie większość z nas spędzi w zaciszu własnego domu, często przed telewizorem. Dlatego jeżeli możemy w jakikolwiek sposób umilić i ułatwić ten czas, chcemy to zrobić podkreśla Grzegorz Pych, CEO QDIQO.

Jak skorzystać z akcji #wDomuPrzedTV?

Jeśli do tej pory nie korzystałeś z aplikacji Advoider Lite, postępuj według poniższych wskazówek:

  • Pobierz aplikację Advoider Lite ze sklepu App Store lub Google Play.
  • Na ekranie trybu pracy aplikacji wybierz „Zarejestruj się” i uzupełnij wszystkie pola wymagane podczas rejestracji. Potwierdź swoje dane przyciskiem „Zapisz”.
  • Następnie kliknij w „Menu” aplikacji w zakładkę „Pomoc”. W formularzu kontaktowym, podaj swoje dane, a w treści zgłoszenia wpisz: „#wdomuprzedTV” i kliknij przycisk „Wyślij”.
  • W ciągu maksymalnie 48 godzin nastąpi aktywacja subskrypcji.

Podobnie wygląda sytuacja u osób, które na co dzień korzystają z aplikacji. W tym wypadku wystarczy, że użytkownik wejdziesz do „Menu” Advoider Lite, kliknie w zakładkę „Pomoc”, a następnie w formularzu kontaktowym, poda swoje dane oraz w treści zgłoszenia wpisze: „#wdomuprzedTV”.

Wszystkie osoby, które wykupiły dostęp do aplikacji Advoider Lite również będą mogły skorzystać z promocji. Po zgłoszeniu chęci udziału w akcji ich subskrypcja zostanie zawieszona, a następnie po zakończeniu bezpłatnego okresu, aktywowana dalej dodaje Pych.

Aplikacja mobilna Advoider Lite, to:

  • Powiadomienia o rozpoczęciu, zakończeniu oraz prognozowanym czasie trwania reklam na obserwowanych kanałach, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu;
  • Lista ponad 30 monitorowanych stacji TV;
  • Możliwość “obserwowania” wielu kanałów jednocześnie;
  • Aktualny program TV wraz z opisami dla ponad 200 stacji (Electronic Program Guide);
  • Przypomnienia o ulubionych filmach, serialach czy teleturniejach;
  • Informacje o powtórkach oraz nowych odcinkach ulubionych programów TV.

Aplikację można pobrać z App Store lub Google Play.

Więcej informacji dotyczących Advoider Lite dostępnych jest na stronie www.advoider.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *