MediaZapowiedzi TV

Obsada serialu „W głębi lasu” – produkcji ATM Grupy dla Netflixa

W nowym serialu Netflixa „W głębi lasu”, który produkuje ATM Grupa, w rolach głównych zobaczymy Agnieszkę Grochowską i Grzegorza Damięckiego!

 

 

 

 

Grzegorz Damięcki wciela się w rolę warszawskiego prokuratora Pawła Kopińskiego, który – mimo upływu 25 – lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry. Agnieszka Grochowska gra Laurę Goldsztajn, wykładowczynię uniwersytecką, która towarzyszyła Pawłowi w noc zaginięcia jego siostry. Ich historia osadzona jest we współczesnej Polsce.

A w rolach nastoletnich Laury i Pawła zobaczymy młodych aktorów: Wiktorię Filus oraz Huberta Miłkowskiego.

O serialu

„W głębi lasu” obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego.

Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu.

Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

Obsada

Oprócz głównych bohaterów w serialu zobaczymy także: Jacka Komana, Ewę Skibińską, Magdalenę Czerwińską, Adama Ferencego, Przemysława Bluszcza, Dorotę Kolak, Izabelę Dąbrowską oraz Piotrą Głowackiego, Cezarego Pazurę i Arkadiuszą Jakubika.

W produkcji „W głębi lasu” występują także polskie młode talenty: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Twórcy

Reżyserami są Leszek Dawid („Jesteś Bogiem”) oraz Bartosz Konopka („Królik po berlińsku”), a autorami scenariusza Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler („Ukryta gra”), producentami wykonawczymi natomiast są Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben.

Prace na planie serialu zostały zakończone.

Premiera „W głębi lasu” zaplanowana jest na rok 2020.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *