Premiera drugiego sezonu programu Karoliny Korwin Piotrowskiej

Ludzkość goniła za sławą od zawsze. Od pierwszego dagerotypu do milionów zdjęć na Instagramie… Karolina Korwin Piotrowska, ekspertka od kultury i show – biznesu w drugim sezonie swojego nowego programu, specjalnie dla widzów TVN Style przygotowała wyjątkowy przegląd tematów związanych ze zjawiskiem popularności.
 

 

Pierwszy odcinek porusza ważny i trudny temat o którym jest bardzo głośno – #MOLESTOWANIE.  Wszystko zaczęło się w październiku zeszłego roku, kiedy jeden tweet z hasztagiem #metoo zalał cały Internet. Szybko wyszło na jaw, że filmowa Fabryka Snów – tak bardzo pożądana i niedostępna dla wielu, skrywa wiele tajemnic. Piękne kobiety z okładek, które rzekomo miały wieść bajkowe życie, były molestowane i zamiast skakać ze szczęścia, miały ochotę krzyczeć.

Co oznacza określenie „casting couch” czyli kanapa castingowa? Jeśli chciałaś kiedyś zostać sławna i popularna, musiałaś się na niej znaleźć. Już Marylin Monroe wspominała, jak bliskie relacje musiała mieć z wieloma reżyserami, aby zostać gwiazdą. Problem „karier przez łóżko” istniał od dawna, ale był umiejętnie zamiatany pod dywan. Aż do teraz…

Dlaczego polski show-biznes unika tematu? Czy na naszym lokalnym podwórku jest inaczej, czy to tylko pozory? Może chodzi o strach przed przełamaniem tabu?

Gościem w pierwszym odcinku #SŁAWY, będzie psycholog NATASZA KOSAKOWSKA-BEREZECKA, która porozmawia z prowadzącą o skutkach akcji #metoo oraz wskaże jak rozgraniczyć komplement od molestowania.

Pierwszy odcinek #SŁAWY już w sobotę 14 kwietnia o godz. 22:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *