Wiosna pełna rozrywki w Telewizji WP

„Scjentologia – religia czy sekta?” – premierowe odcinki od 26 kwietnia, w każdy czwartek o 21:00 Tom Cruise, Nicole Kidman, John Travolta czy Patrick Swayze – brzmi znajomo? Ich wszystkich łączy Kościół Scjentologiczny.
 
Jednak czym tak naprawdę jest scjentologia? Pełnoprawnym ruchem religijnym, a może niebezpieczną organizacją? „Scjentologia – religa czy sekta?” to cykl dokumentalny, którego gospodarzem jest znana wszystkim artystka i aktorka Leah Remini, która opuściła tę sektę w 2013 roku. Każdy odcinek to opowieść Remini oraz byłych scjentologów, opisujących niewiarygodne praktyki tego Kościoła. Premiera programu w naziemnej Telewizji WP, od 26 kwietnia, w każdy czwartek o 21:00!
„Królowie kiczu” – premierowe odcinki od 29 kwietnia, w każdą niedzielę o 22:00
Czy kiedykolwiek chcieliście całkowicie zmienić swój wygląd? A może styl osoby, którą spotkaliście na ulicy wpędził Was w zakłopotanie? „Królowie kiczu” to program, w którym ubiór oraz makijaż uczestników potrafi być czasami tak szokujący, że ich rodziny i przyjaciele wstydzą się pokazywać z nimi na mieście. Dla naszych specjalistów nie jest to jednak żaden problem! Z pomocą przyjdą Melisa, Grace i Daniel, którzy zamienią najbrzydsze kaczątko w pięknego łabędzia! Tu potrzebna będzie totalna metamorfoza, a dla naszej doświadczonej załogi nie ma rzeczy niemożliwych! Premierowe odcinki programu „Królowie kiczu” od 29 kwietnia, w każdą niedzielę o 22:00 w Telewizji WP.
Majówka z Kabaretem Moralnego Niepokoju  – 1 maja od godziny 14:00
Gdy za oknem rozpieszcza nas gorące Słońce, brakować może już tylko największych kabaretowych gwiazd, które rozśmieszą nas do łez. Dlatego też fenomenalni artyści z Kabaretu Moralnego Niepokoju zapraszają wszystkich na majówkowy maraton „Kabaretu Moralnego Niepokoju” w Telewizji WP! Spodziewać się można szampańskiej zabawy, najlepszych skeczy, genialnej gwiazdorskiej obsady, a przede wszystkim chwili relaksu i odprężenia. Chyba nie ma lepszego sposobu na odpoczynek niż szczery śmiech. Zapraszamy na majówkę z Kabaretem Moralnego Niepokoju, już 1 maja, od godziny 14:00 w Telewizji WP.
 

 
Maraton „Ucha Prezesa” sezon 3 –  3 maja od godziny 14:00
Wiadomo, że polityka może doprowadzić niektórych do szaleństwa. Są też tacy, którzy czasami pokazują nam swoje nieznane dotąd oblicze. Dlatego też po ogromnym sukcesie maratonu pierwszego i drugiego sezonu „Ucha Prezesa” w naziemnej telewizji, zapraszamy na majówkowy maraton z odcinkami trzeciego sezonu. Nie zabraknie lubianych i znanych wszystkim twarzy najlepszych polskich aktorów i kabareciarzy. Wystąpią m.in. Robert Górski, Cezary Pazura, Tomasz Kot czy Jolanta Fraszyńska.
Spragnionych wysokiej jakości rozrywki, a także polityki w dobrym wydaniu z przymrużeniem oka, zapraszamy na maraton 3. sezonu „Ucha Prezesa” już 3 maja, od godziny 14:00 w naziemnej Telewizji WP.
O Telewizji WP:
Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w kablówkach m.in.: UPC (158/116), Vectra (175/194), Multimedia (38), Netia (30), Inea (28), Toya (17) i wiele innych.
Bogata i interesująca oferta programowa sprawia, że wyróżniamy się wśród naszej konkurencji. Oferta Telewizji WP to przede wszystkim: lifestyle, rozrywka, docutainment i filmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *