Premiery w maju na FOX Comedy

W maju na antenę FOX Comedy wraca jedna z najlepszych, komediowych produkcji telewizyjnych ostatnich lat – Atlanta! W drugim sezonie widzowie nadal będą śledzić historię kuzynów – Earnest’a „Earn’a” Marksa i Alfreda Milesa – którzy starają się dostać na szczyt lokalnej sceny raperskiej. W tym samym czasie stawiają czoła wielu realnym i absurdalnym problemom czarnoskórej społeczności w mieście.
 

 
Oprócz tego widzowie będą mogli obejrzeć 15. sezon serialu Family Guy: Głowa rodziny, 2. sezon Nie ma mowy, zobaczyć czy nadal Wszyscy kochają Raymonda, a także spędzić majówkę z produkcjami z serii Straszny Film!
ATLANTA, sezon 2
Atlanta: Robbin’ Season, season 2
(11 odcinków po 30 minut)
PREMIERA: SOBOTA 19 MAJA O GODZ. 23:50 (2 ODCINKI)
Emisja: soboty od godz. 23:50 (2 odcinki)
Na antenę FOX Comedy wraca jedna z najlepszych, komediowych produkcji telewizyjnych ostatnich lat – Atlanta! Serial zdobył szereg prestiżowych nagród, w tym: Złoty Glob za Najlepszy serial komediowy oraz dla Najlepszego aktora w serialu komediowym dla Donalda Glovera, statuetkę Emmy dla Donalda Glovera w kategorii Najlepszy aktor w serialu komediowym oraz najlepsza reżyseria serialu komediowego, która również trafiła do jego rąk.
W drugim sezonie widzowie nadal będą śledzić historię kuzynów – Earnest’a „Earn’a” Marksa i Alfreda Milesa – którzy starają się dostać na szczyt lokalnej sceny raperskiej. W tym samym czasie stawiają czoła wielu realnym i absurdalnym problemom czarnoskórej społeczności w mieście.
Ciekawostką jest oficjalny tytuł drugiego sezonu, który brzmi „Atlanta Robbin’ Season”. Odnosi się do okresu przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy w Atlancie znacząco wzrasta przestępczość. Wszystko zostanie pokazane i wytłumaczone już na początku pierwszego odcinka, w którym Earn i Darius składają wizytę wujowi tego pierwszego, zwanemu „Człowiekiem Aligatorem”.
Drugi sezon pokazuje widzom, jak to jest żyć w Atlancie. To południe Stanów, które jest super-rasistowskim miejscem, ale jednocześnie jest to jedno z najbardziej czarujących miejsc na świecie. Kultura afroamerykańska jest tym przesiąknięta. Kiedy słuchasz muzyki z Atlanty, to wiesz, jak żyją tam ludzie. To życie tam naprawdę istnieje, to miasto tragedii i triumfu – mówił Donald Glover, dodając przy tym, że ważnym elementem drugiej serii będzie temat niesprawiedliwości.
Produkcja powróciła na ekrany po półtorarocznej przerwie. Czym była ona spowodowana?
Nie jestem osobą, która się z czymkolwiek spieszy. Jestem zdania, że jak zaczynasz się z czymś spieszyć, efekt nie jest zadowalający i wtedy zadajesz sobie pytanie, czemu w ogóle to zacząłeś. Nie chcę niczego przedstawiać, dopóki tego nie skończę. Teraz jestem zadowolony z efektu i myślę, że ten sezon będzie dużo lepszy od poprzedniego! – tłumaczył Glover w jednym z wywiadów.
Drugi sezon serialu Atlanta będzie miał premierę w sobotę 19 maja o godz. 23:50 tylko na FOX Comedy!
GŁOWA RODZINY, sezon 15
Family Guy, season 15
(20 odcinków po 30 minut)
PREMIERA: SOBOTA 19 MAJA O GODZ. 22:00 (4 ODCINKI)
Emisja: soboty od godz. 22:00 (4 odcinki)
Serial opowiada historię dysfunkcyjnej rodziny Griffinów, którą tworzą ojciec Peter, matka Lois, córka  Meg, syn Chris, mały Stewie i pies Brian.
W 15. sezonie Peter zostanie kierowcą Ubera, a Quagmire (sąsiad Griffinów) odkryje Tindera i stanie się żigolo.  Widzowie zobaczą również, jak Chris staje się gwiazdą baseballa oraz co się stanie, gdy znany footballista Robbie Gronkowski wprowadzi się niedaleko Griffinów ze swoim imprezowym autobusem. Gdyby tego było mało, to Peter wstąpi do ruchu przeciwko szczepieniom oraz dowie się, że w młodości odwiedził bank nasienia. Czego się tam dowie?
15. sezon Family Guy: Głowa rodziny będzie można oglądać już od soboty 19 maja od godz. 22:00 na FOX Comedy!
NIE MA MOWY, sezon 2
Speechless, season 2
(18 odcinków po 30 minut)
PREMIERA: NIEDZIELA 27 MAJA O GODZ. 16:00 (2 odcinki)
Emisja w niedziele od godz. 16:00 (2 odcinki)
Serial Nie ma mowy opowiada o Mai DiMeo (Minnie DriverBuntownik z wyboru), która jest w stanie zrobić wszystko dla swojej rodziny – męża Jimmy’ego (John Ross BowieTeoria wielkiego podrywu) i trójki dzieci: Raya (Mason CookMockingbird Lane), Dylana (Kyla KenedyThe Walking Dead) i najstarszego syna JJ’a (Micah FowlerDługi wrześniowy weekend), który cierpi na porażenie mózgowe, przez co nie jest w stanie mówić ani poruszać się o własnych siłach. Kobieta musi stawić czoła przeciwnościom losu oraz walczyć z niesprawiedliwością społeczną, a rodzina próbuje znaleźć dla siebie nowe miejsce do życia.
Co wydarzy się w 2. sezonie serialu? Gdy JJ jest na obozie, rodzina DiMeo postanawia wprowadzić do życia codziennego kilka rzeczy, które pomogą im w samodoskonaleniu. Po powrocie JJ’a, Kenneth znajduje w jego walizce list miłosny od koleżanki Alexy, którą chłopak poznał na obozie. Dziewczynka wyraża w chęć podarowania jemu pierwszego pocałunku. Rodzina DiMeo od razu rusza w drogę, aby ją odnaleźć.
Premiera Nie ma mowy odbędzie sięw niedzielę 27 maja o godz. 16:00 na FOX Comedy!
WSZYSCY KOCHAJĄ RAYMONDA, sezon 9
Everybody Loves Raymond, season 9
PREMIERA: CZWARTEK 10 MAJA OD GODZ. 19:10 (2 odcinki)
Emisja poniedziałek-piątek od godz. 18:40 (3 odcinki)
POWRÓT PO PRZERWIE
Tata ma plan, sezon 2
Man with a plan, season 2
PREMIERA 12 ODCINKA: PIĄTEK 18 MAJA O GODZ. 18:10 (1 odcinek)
Emisja poniedziałek-piątek od godz. 17:15 (3 odcinki)
STRASZNE FILMY W MAJÓWKĘ
WTOREK 1 MAJA
Straszny film 1
O GODZ. 20:10
Straszny film 2
O GODZ. 22:00
ŚRODA 2 MAJA
Straszny film 2
O GODZ. 20:10
Straszny film 3
O GODZ. 22:00
CZWARTEK 3 MAJA
Straszny film 3
O GODZ. 20:10
Straszny film 4
O GODZ. 22:00
PIĄTEK 4 MAJA
Straszny film 4
O GODZ. 20:10


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *