MediaZapowiedzi TV

Czerwiec na kanale FOX Comedy

Kanał FOX Comedy, jak zwykle, zaplanował dla swoich widzów masę śmiechu, którego w czerwcu dostarczą: komediowe odkrycie ostatnich lat, serial „Co robimy w ukryciu” oraz sitcom-klasyk „Diabli nadali”. Na ekranach późnymi wieczorami zagoszczą również komedie „Wampiry i świry” i „Poznaj moich Spartan”.

 

Co robimy w ukryciu, sezony 1 i 2
What We Do in the Shadows 1-2
(20 odcinków po 30 min)
PREMIERA: ŚRODA 2 CZERWCA O GODZINIE 22:00 (2 odcinki)
Kolejne odcinki w środy i czwartki o godzinie 22:00 (2 odcinki)

Zjawiska paranormalne, potwory i nieznane stworzenia od lat inspirują twórców do pisania powieści i scenariuszy. Wampir Nosferatu może nie straszy już tak jak kiedyś, ale cz mógłby nas….bawić ? Jak wyglądałoby życie wampirów w dzisiejszym świecie? „Co robimy w ukryciu” to serial opowiadający historię czwórki wampirów żyjących wspólnie na przedmieściach Nowego Jorku.

Nandor, Laszlo i Nadja to trójka wiekowych wampirów, która przeniosła się sto lat temu do Nowego Jorku, a dokładniej na Staten Island, gdzie po zmroku mogą być sobą — zimnymi krwiopijcami. Ich najwierniejszy sługa, Guillermo, dba o to, by nikt nie dowiedział się o ich nietypowym usposobieniu oraz ich domu. Sielankowe życie czwórki współlokatorów zakłóca przybycie starożytnego wampira, Barona Afanasa, który postanowił sprawdzić, czy udało im się wypełnić misję z jaką przybyli do Nowego Jorku. Misją tą jest… przejęcie kontroli nad USA.

W serialu występują Kayvan Novak jako Nandor the Relentless, Matt Berry jako Laszlo Cravensworth, Natasia Demetriou jako Nadja, Harvey Guillén jako Guillermo oraz Mark Proksch jako Colin Robinson. Serial jest spin-offem wielokrotnie nagrodzonego filmu pod tym samym tytułem, a twórcami zarówno filmu jak i serialu są Jemaine Clement i Taika Waititi,

O tym, czy wampirom uda się zdominować świat, dowiemy się już w środę 2 czerwca o godzinie 22:00 na kanale FOX Comedy!

Diabli nadali, sezony 1-4
The king of queens 1-4
(100 odcinków po 30 min)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 14 CZERWCA O GODZINIE 17:10 (2 odcinki)
Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku od godziny 17:10 (2 odcinki)

„Diabli nadali” to serial komediowy opowiadający o perypetiach młodego małżeństwa, Carrie i Douga Heffernanów. Doug Heffernan, mieszkaniec nowojorskiej dzielnicy Queens, kupuje 70-calowy telewizor jako ostatni element swojej wymarzonej, kibicowskiej piwnicy. Jego sen szybko zmienia się w koszmar, kiedy wprowadza się tam jego teść. Daug i Carrie zmuszeni są mieszkać w jednym domu z ojcem Carrie, Arthurem Spoonerem, po tym, jak spalił on swój dom. Piwnica, ulubione miejsce Dauga staje się pokojem dla teścia.

W serialu występują Kevin James jako Doug Heffernan, Leah Remini jako Carrie Heffernan z d. Spooner, żona Douga, Jerry Stiller jako Arthur Spooner, Victor Williams jako Deacon Palmer, Patton Oswalt jako Spence Olchin oraz Gary Valentine jako Danny Heffernan.

O tym, jak małżeństwo poradzi sobie z nowym domownikiem, dowiemy się w poniedziałek 14 czerwca o 17:10 w FOX Comedy.

Wieczorna dawka śmiechu z FOX Comedy

Późnym wieczorem 2 i 13 czerwca na fanów komedii czeka seans filmowy w FOX Comedy! Drugiego czerwca o 23:00 na ekranie zagoszczą „Wampiry i świry”, natomiast trzynastego czerwca o 22:00 przeniesiemy się do starożytnej Grecji z komedią „Poznaj moich Spartan”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *