MediaZapowiedzi TV

Kosmici ukrywają się w FOX Comedy! Premiera nowego serialu na podstawie komiksu!

Już w tę sobotę 17 kwietnia o godzinie 21:00 w FOX Comedy wyląduje dwuodcinkowa premiera serialu „Resident Alien”! Historia kosmity szukającego schronienia na Ziemi powstała na podstawie komiksu „Resident Alien” stworzonego przez Petera Hogana i Steve’a Parkhouse’a. W rolę tytułowego bohatera wciela się Alan Tudyk.

 

Kosmiczny rozbitek imieniem Harry przyjmuje tożsamość lekarza z małego miasteczka w stanie Kolorado. Przybysz ma misję zniszczenia życia na Ziemi, ale bez statku nie może wrócić na swoją planetę. Niecne zamiary Harry’ego stają pod znakiem zapytania, kiedy orientuje się, że jeden z mieszkańców, dziewięcioletni chłopiec, odkrywa jego prawdziwe oblicze. Poznając ludzi, przybysz zaczyna mieć dylemat moralny, co do swojej tajnej misji na Ziemi.

O wcieleniu się w rolę przybysza z kosmosu w jednym z wywiadów opowiedział Alan Tudyk: – Scenariusz od razu mi się spodobał. Na początku serialu jest taka scena, w której kosmita uczy się mówić jak człowiek i ogląda serial ,,Prawo i porządek”, i robi wszystko na opak… to zachowanie od razu było dla mnie bardzo ekscytujące, ponieważ wiedziałem, że będzie on musiał nauczyć się wszystkiego od zera.

W serialu występują Alan Tudyk jako Dr. Harry Vanderspeigle/Kosmita, Sara Tomko jako Asta Twelvetrees, Corey Reynolds jako szeryf Mike Thompson, Alice Wetterlund jako D’arcy Bloom, Levi Fiehler jako Ben Hawthorne oraz Judah Prehn jako Max Hawthorne.

O tym, czy przybyszowi z innej planety uda się zaaklimatyzować na Ziemi dowiemy się w sobotę 17 kwietnia o godzinie 21:00 na kanale FOX Comedy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *