MediaZapowiedzi TV

Premiera komedii romantycznej Cała ona w Zoom TV

Premierą tygodnia w Zoom TV będzie komedia romantyczna Cała ona, czyli nakręcona w Hollywood współczesna historia Kopciuszka. Zack to największe ciacho w szkole. Gdy niespodziewanie zrywa z nim najpiękniejsza dziewczyna na uczelni, upokorzony przystojniak zakłada się z kumplem, że z pewnej niepozornej koleżanki uczyni królową balu maturalnego. Zack jeszcze nie wie, że dziewczyna całkowicie odmieni jego życie… Film Cała ona zdobył dwie nagrody Teen Choice w kategoriach ulubiony aktor filmowy (Freddie Prinze Jr.) i najseksowniejsza filmowa scena miłosna.

 

Nowością Zoom TV jest też rozpoczynający się w ostatnią środę czerwca cykl filmowy Rozrywkowy Wieczór, w ramach którego w każdą wakacyjną środę o 20:00 kanał będzie emitował atrakcyjne filmy dla całej rodziny. Cykl rozpocznie klasyka europejskiej komedii, czyli film Różowa Pantera z nieodżałowanym Peterem Sellersem w roli inspektora Clouseau.

Ponadto Zoom TV zaprasza na premierowy, piąty już sezon popularnego dokumentu Sąsiad mój wróg.

Przy okazji z przyjemnością informujemy, że Zoom TV jest najszybciej rosnącym kanałem ósmego multipleksu (MUX-8). W maju 2019 roku Zoom TV osiągnął 0,60% udziału w oglądalności widowni komercyjnej, co jest rekordowym miesięcznym wynikiem tego kanału i jednocześnie najlepszym miesięcznym rezultatem jednej stacji spośród wszystkich, które rozpoczęły nadawanie na MUX-8 jesienią 2016 roku. Wynik ten oznacza, że kanał zanotował wzrost o ponad 46 proc. w porównaniu z analogicznym miesiącem 2018 roku (SHR%, All 16-49, live).

PREMIERA ZOOM TV

Cała ona

komedia romantyczna, USA 1999
reż. Robert Iscove
wyst.: Rachael Leigh Cook, Freddie Prinze Jr., Matthew Lillard

Tuż przed szkolnym balem z popularnym Zackiem zrywa dziewczyna. Porzucony chłopak postanawia się zemścić na swojej byłej. Zakłada się więc z kolegą, że uwiedzie nielubianą, cichą Laney i to oni zostaną wybrani na Króla i Królową Balu.

sobota, 22 czerwca / 20:00

PREMIERA ZOOM TV

Jak skończy się świat?

dokument, USA 2012

Serial dokumentalny prezentujący różne wizje końca świata. Wśród licznych apokaliptycznych wyobrażeń, poznamy tę stworzoną przez Majów, proroctwo św. Jana, wizje Nostradamusa czy przekazy Indian Hopi. Program nie tylko przedstawi wierzenia różnych społeczeństw w to, jak skończy się świat, ale spróbuje ukazać, jak w rzeczywistości może wyglądać zagłada naszej planety.

niedziela, 23 czerwca / 14:05

sezon 1, odcinki 5-6

PREMIERA ZOOM TV

Sąsiad mój wróg

dokument, Kanada 2018
reż. Jeffrey Hirschfield
wyst.: Brian Dunstan, Wayne Harty, Luke Charles

Seria dokumentalna o kłótniach sąsiedzkich, które tylko z pozoru wydają się banalne. Gdy ludzie, którzy się nie znoszą, mieszkają zbyt blisko siebie, błahe sprawy mogą urosnąć do rangi poważnych problemów. A nawet doprowadzić do prawdziwej tragedii… W każdym odcinku serii poznajemy historię sąsiedzkiego konfliktu, który przerodził się w koszmar.

poniedziałek, 24 czerwca / 20:00

sezon 5, odcinki 1-2

Cykl: ROZRYWKOWY WIECZÓR

Różowa Pantera

komedia, Wielka Brytania 1964
reż. Blake Edwards
wyst.: Peter Sellers, David Niven, Claudia Cardinale, Capucine

Gamoniowaty inspektor Clouseau dostaje nie lada wyzwanie: ma nie dopuścić do kradzieży unikatowego diamentu – Różowej Pantery. Zadanie utrudni im czarujący dżentelmen Sir Charles Lytton, który ma zupełnie inne plany wobec bezcennego skarbu.

środa, 26 czerwca / 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *