Premiera komedii Syreny hitem tygodnia w Zoom TV

Premierą tygodnia w Zoom TV będzie zabawna i mądra zarazem komedia obyczajowa Syreny z udziałem Cher i Winony Ryder, która za rolę filmowej Charlotte Flax otrzymała nominację do Złotego Globu. Syreny to ciepła opowieść o życiowych kłopotach i niespodziewanym uczuciu zwykłych ludzi, przedstawiona na tle małomiasteczkowej Ameryki lat 60. W filmie występują też m.in. Bob Hoskins i Christina Ricci.

 

Spośród dokumentów, które są znakiem rozpoznawczym Zoom TV, na uwagę zasługuje premiera programu Charlie Luxton: domy nad Morzem Śródziemnym, w którym znany brytyjski architekt zaprezentuje najpiękniejsze i najciekawiej zaprojektowane domy zbudowane na wybrzeżu. W kolejne czwartki Zoom TV wyemituje sześć odcinków tej interesującej serii.

Ponadto Zoom TV pokaże kolejny odcinek niezwykłego reality show Rosyjski Projekt Lady oraz następną część show rozrywkowego I love kabaret, w którym tym razem zobaczymy duet FiFa-RaFa w pokazowym skeczu Żona księdza, kabaret Ani Mru-Mru w numerze Autograf oraz Formację Chatelet i jej gag Kolory.

 

PREMIERA ZOOM TV

Syreny

komedia, USA 1990
reż. Richard Benjamin
wyst.: Cher, Winona Ryder, Christina Ricci, Bob Hoskins, Michael Schoeffling

Ameryka roku 1963: po kolejnym nieudanym związku seksowna samotna matka dwóch córek – piętnastoletniej Charlotte, która boleśnie przeżywa okres dojrzewania, i dziewięcioletniej Kate – zabiera dziewczynki i przeprowadza się na Wschodnie Wybrzeże, by zacząć życie na nowo. Czy tym razem uda jej się ustabilizować?

sobota, 16 marca / 20:00

PREMIERA ZOOM TV

Charlie Luxton: domy nad Morzem Śródziemnym

dokument, Wielka Brytania 2016

Słynny brytyjski architekt Charlie Luxton wyrusza w niezwykłą podróż w rejonie Morza Śródziemnego. Ten uwielbiany przez turystów obszar łączy aż trzy części świata: Europę, Afrykę i Azję. Nic więc dziwnego, że – by zaprezentować widzom najbardziej fascynujące i niecodzienne nadmorskie domy – znany projektant udał się z wizytą właśnie tam.

czwartek, 21 marca / 21:00 sezon 1, odcinek 1

PREMIERA ZOOM TV

Rosyjski Projekt Lady

reality show, Rosja 2016
reż. Margarita Kuzmina

Jedenaście młodych dziewczyn trafia do Szkoły Dam, dzięki której mogą odmienić swoje życie. Bohaterki programu to agresywne i niepokorne imprezowiczki, które pod maską chuliganek często skrywają ogromną wrażliwość i życiowe dramaty. W każdym z odcinków dziewczyny stają przed innymi wyzwaniami, dzięki którym nabierają zaufania do ludzi, otwierają się na świat i zaczynają akceptować siebie. Ich postępy oceniają ekspertki savoir vivre’u, które zdecydują o dalszych losach uczestniczek. O tym, które z dziewczyn zostaną w szkole, a które będą musiały ją opuścić, dowiemy się już wkrótce (Copyright: FRIDAY! ТV Channel, 2016)

piątek, 22 marca / 20:00 sezon 1, odcinek 4

PREMIERA ZOOM TV

I love kabaret

show, Polska 2019
reż. Beata Harasimowicz
wyst.: Ani Mru-Mru, Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, FiFa-RaFa, Czesuaf, Zachodni, Jurki, Kałasznikof

Nowy show rozrywkowy, który zaprezentuje skecze najlepszych polskich kabaretów. W programie zobaczymy m.in. laureata Grand Prix PAKI z 2003 roku i zdobywcę pierwszej Telekamery Tele Tygodnia przyznanej kabaretowi – lubelskie trio Ani Mru-Mru; zdobywcę 1. miejsca w Konkursie Młodych Twórców Kabaretowych – Debiuty na VII Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku – grupę Paranienormalni z Jeleniej Góry; laureata PAKI – duet FiFa-RaFa oraz prawdziwych mistrzów żartu i żywą legendę sceny – Kabaret pod Wyrwigroszem. Ponadto w I love kabaret wystąpią takie kabarety, jak: Jurki, Zachodni, Czesuaf i Kałasznikof. (Na zdjęciu: kabaret Ani Mru-Mru; copyright do zdjęcia: fot. Dariusz Gałązka / AKPA)

sobota, 16 marca / 22:15 sezon 1, odcinek 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *