Premiera koncertowego Lao Che

Zapis koncertu płockiego zespołu to kolejne wydawnictwo z 24. Pol’and’Rock Festival. Fani mają do wyboru 2 winyle oraz box, na który składają się dwie płyty CD i DVD.

 

 

Lao Che są już stałymi gośćmi Najpiękniejszego Festiwalu Świata. W 2018 roku pojawili się na Pol’and’Rock (wcześniej Przystanek Woodstock) po raz szósty i zapis tego wyjątkowego koncertu trafia właśnie do rąk fanów. Wydawnictwo ma dwie formy – 2 winyli lub boxu, na który składają się dwie płyty CD oraz DVD.

– Jest rok 2019. Polska, kraj w środku Europy. Liczy prawie 40 milionów ludzi, tu żyjących i tworzących naszą codzienność pod znakiem RP. Niemal rok temu Lao Che zagrało swój niezwykły koncert na Dużej Scenie Festiwalu Pol’and’Rock. Od tamtego czasu do dzisiaj słowa piosenki „Sen a’la tren” przelatują przez głowy uczestników Festiwalu, cały czas porażając swoją nieprawdopodobną aktualnością, której ni cholery do pogrzebu. Ja, tak jak Spięty, śpiewam jak mantrę – „wolny naród musi być”. Słuchając w pojedynkę, a przy okazji głośno, zaczynasz z opisaną w tekstach rzeczywistością rozmawiać, co oznacza, że autor trafił w punkt. Cały koncert jest genialny, a „Sen a’la tren” jak światło przyzwoitości każe nam nie zapominać o swoich wyborach. Rany boskie! Minął rok od tego koncertu, a ta metafizyczna opowieść jest jak z wczoraj! Ale to już jest jakość artystów, sztuka z najwyższej półki. Taki koncert na wieki wieków, amen! Jurek Owsiak na okładce płyty.

PATRONI MEDIALNI: ANTYRADIO/ ONET/ COJESTGRANE24/ CGM.PL/ KRĘCIOŁA.TV

WYDAWCA: ZŁOTY MELON I MYSTIC PRODUCTION

Spółka Złoty Melon jest jednoosobową spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstała, by współdziałać z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w zakresie jej działalności i w której Fundacja WOŚP posiada 100% udziałów.

Złoty Melon jest największym wydawcą płyt z polską muzyką rockową w wersji „live”. Dotychczas ukazało się ponad 60 albumów z koncertami zarejestrowanymi podczas Festiwali Pol’and’Rock (wcześniej: Przystanek Woodstock).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *