Premiera drugiego dodatku do gry GWINT!

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, informują, że Novigrad, najnowszy dodatek do gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana, jest już dostępny!

 

 

Głównym elementem rozszerzenia jest zupełnie nowa frakcja, Syndykat, który stanowi tygiel największych opryszków, zbirów i rzezimieszków Novigradu. Dodatek wprowadza łącznie ponad 90 kart, w tym 15 kart międzyfrakcyjnych, 5 nowych dowódców oraz szereg umiejętności i mechanik rozgrywki godnych przedstawicieli przestępczego półświatka wolnego miasta.

Każda osoba, która zaloguje się do GWINTA do 17 lipca, do godziny 11:59, otrzyma darmową Beczkę Novigradu, zawierającą 5 kart z nowego dodatku. Do 17 lipca potrwa też specjalne wydarzenia w trybie Areny, w którym budując talię, gracze dobierają wyłącznie karty Syndykatu. Przez ograniczony czas w sklepie gry dostępna będzie również specjalna oferta, przygotowana z okazji premiery rozszerzenia.

Dodatek Novigrad jest dostępny do pobrania na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One w ramach darmowej aktualizacji gry GWINT. Więcej informacji na temat dodatku znajduje się nadedykowanej mu stronie, jak również na oficjalnej stronie GWINTA — playgwent.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *