Premiera nowego programu „Przyślij przepis” na Food Network (wideo)

Oddajemy antenę miłośnikom gotowania z całej Polski! Kamery Food Network zajrzą do Waszych kuchni, gdzie będziecie mogli zaprezentować swoje przepisy na popisowe dania! Odwiedzimy prawdziwych pasjonatów i podpatrzymy, jaki jest ich sposób na udany obiad, rodzinną kolację czy imieniny u cioci. Poznamy się bliżej i będziemy biesiadować przy wspólnym stole!

 

Już 20 kwietnia w premierowym odcinku odwiedzimy Magdę w jej domu w Kościelisku – pięknej wsi na Podhalu. Kobieta jest mamą uroczej piątki dzieci – Kasi, Heli, Marysi, Janka i Maciusia.

Cała szóstka uwielbia wspólne gotowanie. Rodzina jest niezwykle uzdolniona artystycznie, więc kolacje kończą się góralskim muzykowaniem. Magda jest też mistrzynią szybkich i prostych przepisów!

W jej kuchni nie brakuje akcentów regionalnych. Chętnie korzysta z lokalnych składników – oscypków albo grzybów z podhalańskich lasów. Co wspólnie z rodziną przygotuje na antenie Food Network? Będą to m.in. pyszne placki – moskole oraz śniadaniowy omlet z tarkowanym oscypkiem! Gotujcie razem z nami!

 

 

Premiera nowego programu „Przyślij przepis” 20 kwietnia o godz. 18:15 na Food Network 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *