Premiera nowego sezonu „Młodzi Tytani: Akcja!” w Cartoon Network

Grupa wyjątkowych superbohaterów z Jump City powraca z zupełnie nowymi przygodami. Tym razem Robin, Raven, Gwiazdka, Cyborg i Bestia będą musieli poradzić sobie z konsekwencjami przegranej walki ze Slade’em. Piąty sezon serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” już 11 marca w Cartoon Network.

 

Kreskówka przedstawia zabawne losy zespołu młodych superbohaterów z DC Comics. Beztroskim postaciom o unikalnych zdolnościach przewodzi Robin, który dawniej był pomocnikiem Batmana. Wyjątkowi nastolatkowie wypełniają bardzo poważną misję ochrony świata przed nową generacją złoczyńców świetnie się przy tym bawiąc.

W piątym sezonie drużyna będzie musiała znaleźć rozwiązanie poważnego problemu. Po ostatnim pojedynku ze swoim odwiecznym wrogiem – Slade’em, Wieża Tytanów zamieniła się w ruinę, a bohaterowie nie otrzymali pozwolenia od Jump City na jej odbudowę. Czy Robin, Raven, Gwiazdka, Cyborg i Bestia rozpoczną poszukiwania nowej bazy, a może pozostaną na bruku?

Premiera piątego sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” już 11 marca. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:55 w Cartoon Network.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *