Premiera nowych odcinków „DC Super Hero Girls” w Cartoon Network

Wojowniczki „DC Super Hero Girls” ponownie w natarciu! W nowych odcinkach bohaterki z Metropolis stawią czoła kreskówkowym rywalkom – Catwoman i Harley Quinn. O tym, co te wyjątkowe licealistki mogą zdziałać dzięki swoim supermocom widzowie Cartoon Network przekonają się już 2 grudnia.

 

 

 

 

Serial Cartoon Network „DC Super Hero Girls” to wybuchowa mieszanka emocjonujących scen walki oraz licealnych rozterek nastolatek o nadzwyczajnych mocach! Młode bohaterki z DC Comics – Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatanna i Jessica to szkolne przyjaciółki, które pomiędzy lekcjami i sprawdzianami chronią swoje miasto przed czarnymi charakterami.

W nadchodzących odcinkach Supergirl stoczy pojedynek w muzeum, próbując powstrzymać Catwoman przed kradzieżą cennych klejnotów. Kiedy indziej Batgirl będzie zmagać się ze złośliwą Harley Quinn, podczas corocznego festiwalu w Gotham City. Na miejscu nie zabraknie też Robina, który jak zwykle będzie skupiał na sobie całą uwagę fanów.

Premiera nowych odcinków „DC Super Hero Girls” już 2 grudnia. Emisja od poniedziałku do piątku o 14:50 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *