Premiera nowych odcinków „Zoo” w Boomerangu

Boomerang zaprasza do oglądania kolejnych losów bohaterów „Zoo”. Już 23 września na kanale zagości Goryl Jurgen i jego kompani z niezwykłego świata mówiących zwierząt. Tym razem pingwin Jo-Jo spróbuje raz na zawsze rozstrzygnąć spór o to czy jest człowiekiem, a pawiany stoczą bitwę na oczach wszystkich sąsiadów.

 

 

 

W tym wyjątkowym zoo wszystko jest możliwe! Nie brakuje tam beatboxującego żółwia, pingwina o ludzkich cechach, lwa próbującego przejść na wegetarianizm i małpki, która pragnie zawładnąć światem.

W nadchodzących odcinkach widzowie Boomeranga poznają historię pingwinka Jo-Jo, który jest przekonany o tym, że jest człowiekiem. Maluch przeżywa prawdziwy kryzys osobowości i nie potrafi się odnaleźć ani wśród ludzi, ani wśród pingwinów. Na domiar złego nagle zaczynają wypadać mu pióra!  Ponadto można będzie śledzić losy dwóch awanturujących się pawianów, które bez ustanku zakłócają spokój swoich sąsiadów, przyprawiając ich o ból głowy. Lwica Aśka nie jest w stanie zasnąć, nosorożcom dzwoni w uszach, a Jurgen nie może sobie spokojnie poczytać. Czy opiekunce zwierzaków, Kate uda się zapanować nad zamieszaniem na wybiegu?

Nowe przygody zabawnych zwierzaków z serialu „Zoo” można oglądać już o 23 września. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:50 w Boomerangu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *