Rybka MiniMini w nowej bajce

Do tej pory pływała i zasypiała z maluchami, teraz – zaprasza je do swojej bajki. Tej jesieni ulubiona bohaterka małych widzów, Rybka MiniMini, oraz jej przyjaciele – odważny Delfin Finek i pomocna Ośmiornica Lola – zabiorą dzieciaki w podróż pełną przygód! „Przygody Rybki MiniMini” już od 23 września na antenie MiniMini+.

 

 

 

 

Co to jest kra i dlaczego się rozpuszcza? Czy ośmiornice mogą mieć rogi? Jak wygląda krewetka? Na te i o wiele więcej frapujących pytań odpowie trio przesympatycznych oceanicznych przyjaciół. Wodne opowieści, magiczne sztuczki i spotkania z niezwykłymi istotami będą nie tylko okazją do odkrywania przez dzieci podwodnego świata, ale okażą się bardzo przydatną lekcją przyjaźni, współpracy i empatii. MiniMini, Lola i Finek będą się bawić w piratów, ścigać, dokazywać. Ich główny cel? Zapobieganie nudzie. Gąbki mówią, że to hit sezonu!

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 23 WRZEŚNIA
CODZIENNIE 7:00, 13:05, 14:50, 19:25
Do wirtualnego świata Rybki MiniMini wejdziesz tu:

MiniMini+ – strona dla dzieci z bajkami i grami pozbawionymi przemocy – MiniMini+

MiniMini to pierwszy polski kanał przeznaczony dla dzieci w wieku do 7 roku życia.

Czytaj więcej

TADAM! KONKURS!

23 września, w dniu premiery, wystartuje specjalny konkurs. Zadanie jest bardzo proste – wystarczy oglądać nową bajkę „Przygody Rybki MiniMini” na antenie MiniMini+ i w specjalnej aplikacji internetowej narysować swojego ulubionego bohatera. Najbardziej kreatywne prace zostaną nagrodzone.

Informacje o konkursie: Konkursy – MiniMini+

PODWODNY ŚWIAT MINIMINI+ – GŁÓWNI BOHATEROWIE

Rybka MiniMini to najsympatyczniejsza rybka w całym oceanie, sprytna i ciekawa świata, która ma wielu przyjaciół. Często towarzyszy małym widzom w oglądaniu ulubionych bajek na kanale MiniMini+. Dzieci mogą także grać w gry z jej udziałem, oraz kolorować obrazki z jej podobizną. Rezolutna MiniMini ma pomysły na każdą okazję i chętnie zaprasza maluchy do wesołej zabawy.

Delfin Finek jest niezwykle wesołym delfinem i doskonałym pływakiem. Uwielbia żartować i płatać figle. Tak jak jego przyjaciółka Rybka MiniMini, zna wszelkie zakamarki oceanu. Dba o czystość w swoim otoczeniu, a dobro i spokój wszystkich mieszkańców oceanu mają dla niego ogromne znaczenie.

Ośmiornica Lola to mądra, wrażliwa i niezwykle pomocna ośmiornica. Tak jak jej przyjaciele dba o środowisko, a jej sercu bliski jest los wszystkich oceanicznych stworzeń. Jest bardzo przyjacielska i opiekuńcza. Razem z delfinkiem Finkiem i Rybką MiniMini tworzą doskonałe trio bardzo zgranych przyjaciół.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *