MediaZapowiedzi TV

Premiera nowych sezonów Designated Survivor i Rekruta w AXN oraz Amerykańskich Bogów i Absentii w AXN Black

Prezydent nowicjusz, który nadal uczy się swojej roli oraz próbuje rozwikłać zagadkę zamachu na Kapitol; policyjny rekrut, który już udowodnił, że świetnie się sprawdza w najtrudniejszych sytuacjach; były więzień wplątany w wojnę bogów w Ameryce i agentka FBI, która próbuje odbudować swoje życie po 6 latach niewoli. Na początek roku kanały AXN i AXN Black przygotowały dla widzów premiery nowych sezonów Designated Survivor, Rekruta, Amerykańskich Bogów oraz Absentii.

 

 

 

 

Serial Designated Survivor to historia Thomasa Kirkmana (Kiefer Sutherland), który nieoczekiwanie zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych. Po zamachu terrorystycznym na Kapitol giną wszyscy członkowie amerykańskiej administracji. Zgodnie z obowiązującym prawem, stanowisko szefa Białego Domu niezwłocznie obejmuje tzw. wyznaczony ocalały. Spokojny architekt, pełniący funkcję Sekretarza ds. Budownictwa Mieszkaniowego i Rozwoju Miast, w jednej chwili zostaje prezydentem najpotężniejszego mocarstwa na świecie. Musi odbudować siłę Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej, decydować o losach amerykańskich żołnierzy i zmierzyć się z wewnętrznymi rozgrywkami w Waszyngtonie.

Tymczasem agentka FBI, Hanna Wells (Maggie Q), odkrywa, że atak na Kapitol mógł stanowić jedynie początek misternego planu objęcia władzy i zmiany ustroju Stanów Zjednoczonych. W 2. sezonie serialu Prezydent Kirkman dalej będzie próbował odnaleźć sprawców zamachu, który odmienił jego życie oraz stawić czoła międzynarodowym kryzysom dyplomatycznym na najwyższym szczeblu.

Premiera serialu Designated Survivor już w poniedziałek 6 stycznia o 21:05 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:05.

Rekrut to oparta na faktach historia pochodzącego z małego miasteczka Johna Nolana, który po niespodziewanym rozwodzie postanawia zmienić swoje życie – chce zostać policjantem w Los Angeles. Jako najstarszy kadet w LAPD musi zmierzyć się z opinią przełożonych, że jego decyzja to tylko wybryk, spowodowany kryzysem wieku średniego. Jeśli nie dotrzyma kroku młodszym kolegom może sprowadzić niebezpieczeństwo zarówno na nich jak i na siebie.

Ma jednak pewną przewagę – życiowe doświadczenie, determinację i poczucie humoru, które mogą pomóc mu odnieść sukces na nowej ścieżce kariery. W 2. sezonie serialu John będzie musiał podnieść się po zamachu na Los Angeles oraz sprawdzić się we współpracy z nowym partnerem.

Premiera serialu Rekrut w środę 22 stycznia o godz. 22:00. Kolejne odcinki w środy o 22:00 w AXN.

Amerykańscy bogowie to serial na podstawie powieści Neila Gaimana o tym samym tytule. Głównym bohaterem produkcji jest Cień – mężczyzna skazany na sześć lat więzienia za obrabowanie kasyna. Na kilka dni przed wyjściem na wolność dowiaduje się, że jego ukochana żona zginęła w wypadku samochodowym. W samolocie, którym leci na pogrzeb Laury, Cień poznaje tajemniczego pana Wednesdaya.

Losy obu mężczyzn splatają się: Cień odkrywa, że Wednesday jest inkarnacją Odyna (boga panteonu nordyckiego), a ludzką postać przybrały także bóstwa innych kultur i religii. Bohater zostaje wciągnięty w konflikt pomiędzy starymi a nowymi bogami.

Premiera 2. sezonu serialu Amerykańscy bogowie w piątek 3 stycznia o godz. 22:00. Kolejne odcinki w piątki o 22:00 w AXN Black.

Absentia to historia agentki FBI, Emily Byrne (w tej roli znana z serialu Castle Stana Katic), która podczas pościgu za seryjnym mordercą w Bostonie znika bez śladu, a policja uznaje ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie. Nie pamięta, co się z nią działo przez poprzednie lata. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje teraz inna kobieta. Bohaterka odkrywa także, że została wplątana w serię morderstw.

W 2. sezonie serialu Emily, po odnalezieniu i zabiciu swojego oprawcy, stara się wrócić do równowagi po sześciu latach fizycznych i psychicznych tortur. Odbudowuje relacje z synem, jednak nie może zapomnieć o mrocznej stronie swojej przeszłości. Namawia bostońskiego policjanta, Tommy’ego Gibbsa, do rozpoczęcia tajnego dochodzenia w sprawie jej tajemniczej przeszłości. Kiedy śledztwo staje się śmiertelnie niebezpieczne ryzykuje wszystko, aby odkryć prawdę i chronić swoją rodzinę.

Premiera 2. sezonu serialu Absentia w piątek 31 stycznia o godz. 22.00. Kolejne odcinki w piątki o 22.00 w AXN Black.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *