Premiera programu „Polska z góry 5” w Planete+ i w Canal+ online

Któż z nas nie lubi usiąść przy oknie w samolocie i popatrzeć sobie z góry na mijane miasteczka, rzeki czy wsie? Zwykle mamy wtedy dwa pragnienia – by samolot leciał wolno i jak najniżej, a także by ktoś nam opowiadał o tym, co w danej chwili widzimy – jak nazywa się ta rzeczka, co to za miasteczko i jakie są z nim związane ciekawe historie, czy mieszkał tu ktoś znany? Właśnie na tym polega seria dokumentalnych programów „Polska z góry”. Premiera nowego sezonu już dziś na kanale Planete+ dostępnym w serwisie online canalplus.com.

 

Nasz kraj z perspektywy lotu ptaka wygląda naprawdę pięknie. Tym razem, podczas nieśpiesznej wędrówki, popatrzymy sobie na okolice Warszawy, Krakowa czy Łodzi, zwiedzimy Góry Sowie i Bory Tucholskie, powędrujemy wzdłuż biegu Warty, Odry i Narwi. A wszystko to pięknie okrasi niebanalny komentarz, opisujący z detalami to, co widzimy: historię tych miejsc, ich współczesne atrakcje i anegdoty z nimi związane.

Wystarczy usiąść, patrzeć i słuchać. Będzie nawet lepiej niż w samolocie, bo przed telewizorem nie grozi nam choroba lokomocyjna, czy lęk wysokości. To też idealna okazja, by zainspirować się do odkrywania i pokochania lokalnych podróży.

Premierowe odcinki programu „Polska z góry 5” na Planete+ godz. 18:30 w każdy poniedziałek od 7 czerwca oraz w CANAL+ online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *