Internet & Gry - Reklama

Premiera raportu “Etyczna i odpowiedzialna komunikacja w biznesie” zainaugurowała galę wręczenia nagród w plebiscycie NOIZZ Zmiany

W czwartek 2 lutego br., odbyła się Premiera raportu UN GCNP „Etyczna i odpowiedzialna komunikacja w biznesie” i rozdanie nagród plebiscytu NOIZZ ZMIANY’22. Raport opracowany w ramach programu Business & Human Rights UN GCNP zawiera praktyczne wskazówki oraz dobre praktyki w zakresie komunikacji biznesowej. Drugim punktem wydarzenia była gala wręczenia nagród NOIZZ ZMIANY’22 dla wyróżniających się projektów i inicjatyw, które najlepiej oddają pozytywne zmiany 2022 r.

 

Nagrody zostały przyznane w ośmiu kategoriach, które nawiązują do obszarów szczególnie bliskich redakcji Noizz.pl: Ekologia, Społeczeństwo, Moda, Design&Architektura, Równouprawnienie, Online, Jedzenie i Zmiana na dużą skalę. Ta ostatnia jest kategorią specjalną, do której mogły zgłaszać się duże firmy, które dzięki swoim produktom i wysoko zasięgowym kampaniom docierają do największej części społeczeństwa. Galę poprowadzili Oliwia Bosomtwe – redaktorka naczelna NOIZZ.pl oraz Michał Bachowski – Creative Director NOIZZ.pl.

Nagrodzeni:

Jedzenie: Paweł Bieganowski

Ekologia: Dominika Lasota i Wiktoria Jędroszkowiak

Moda: Konturek

Online: UOKiK #oznaczamreklamy

Design&Architektura: MakeGrowLab

Społeczeństwo: Łukasz Krasoń

Społeczeństwo: Inicjatywa Wolna Szkoła

Zmiana na dużą skalę: Empik kocha planetę

W tej edycji plebiscytu Noizz Zmiany’22 zostały przyznane dwie nagrody specjalne.

Nagroda Noizz trafiła do rąk Dominiki Lasoty i Wiktorii Jędroszkowiak

-Bardzo się cieszę, że po raz drugi wręczyliśmy najważniejszą nagrodę dla zaangażowanych inicjatyw i marek w Polsce. Kapituła Zmian jednogłośnie postanowiła przyznać symboliczną nagrodę specjalną dla wszystkim, którzy pomogli naszym sąsiadom uciekającym przed wojną w Ukrainie. To był wyjątkowy egzamin ze społeczeństwa obywatelskiego, który zdaliśmy w 2022 roku. Jestem ciekawa, jakie zmiany przyniosą nadchodzące miesiące i nie mogę się już doczekać rozdania nagród za 2023 rokmówi Oliwia Bosomtwe, redaktorka naczelna Noizz.pl

Nagroda Kapituły jest nagrodą symboliczną, która przekazana została wszystkim, którzy poNoizzZmianymogli sąsiadom uciekającym z płonącego domu.

W Kapitule Plebiscytu Zmiany 2022 zasiadają: przewodnicząca Oliwia Bosomtwe; Prezeska Zarządu Fundacji ClientEarth Prawnicy dla Ziemi Zuzanna Rudzińska-Bluszcz; Współzałożyciel firmy Nowy Ład Filip Połoska; strateżka ds. zrównoważenia w modzie Anna Pięta; dziennikarka koncentrująca się na podróżach i tematach o gotowaniu Basia Starecka; projektantka przestrzeni i produktów do życia w izolacji Joanna Jurga; dziennikarka i blogerka modowa Harel; influencerzy z misją równouprawnienia – Life on Wheelz oraz Kamil Wyszkowski, Dyrektor Wykonawczy United Nations Global Compact Network Poland.

NOIZZ.pl jako kolejna marka z portfolio Ringier Axel Springer Polska realizuje działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i społecznego zaangażowania. Projekt Zmiany realizuje cel nr 12 z listy Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs) – zrównoważona produkcja i konsumpcja.

Więcej informacji: https://zmiany.noizz.pl/

Link do raportu: https://ungc.org.pl/raport-etyczna-i-odpowiedzialna-komunikacja-w-biznesie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *