Premiera serialu Gliniarze z Chicago w Zoom TV

Zespół wywiadowczy sierżanta Hanka Voighta to najlepsi gliniarze w mieście. Codziennie toczą bezwzględną walkę z kolumbijskimi kartelami, zabójstwami na zlecenie i najgorszymi bandziorami w okolicy. W tej wojnie nie będzie remisu. Zoom TV zaprasza na premierę amerykańskiego serialu policyjnego Gliniarze z Chicago. Pierwszy odcinek już w poniedziałek, 31 sierpnia, o 21:00.

 

Gliniarze z Chicago to trzymający w napięciu dramat policyjny opowiadający o pracy jednostki wywiadowczej 21. dystryktu policji w Chicago. Grupa najlepszych gliniarzy z Wietrznego Miasta, jak mówi się o Chicago, codziennie naraża swoje życie, by chronić innych.

Grupą wywiadowczą dowodzi sierżant Voight – twardy glina, który choć nie lubi procedur i kocha nietypowe metody śledcze, w pracy ponad wszystko ceni sobie uczciwość, szczerość i lojalność. Zdaniem Voighta 10% gliniarzy wykonuje 90% roboty. Trudno się z nim nie zgodzić – jego ekipa należy do tych 10%… Zastępcą Voighta jest odważny detektyw Dawson, a skład jednostki uzupełniają: detektyw Lindsay, której Voight uratował kiedyś życie, były wojskowy Halstead, stary wyjadacz Olinsky i spec od policyjnych gadżetów Jin. Jednostce wywiadowczej towarzyszą mundurowi: dawna stewardessa – oficer Burgess oraz wyciągnięty z akademii policyjnej przez Olinsky’ego nowicjusz Ruzek.

– Serial Gliniarze z Chicago to bardzo solidna produkcja telewizyjna i jednocześnie klasyczny, pożądany przez widzów telewizji naziemnej format. Mamy nadzieję, że w duecie z kultową serią Z Archiwum X, której premierowe odcinki zaprezentujemy w Zoom TV tej jesieni, oba seriale stworzą popularne wśród naszych odbiorców wieczorne pasmo stacji – mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.
Gliniarze z Chicago są spin-offem popularnego serialu Chicago Fire. Jednym z twórców produkcji jest nagrodzony statuetką Emmy Dick Wolf.
Zoom TV zaprezentuje widzom cztery pierwsze sezony Gliniarzy z Chicago. Serial będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *