Zobacz trzy nowe filmy z Cyberpunk 2077! (wideo)

CD PROJEKT RED w ramach  drugiego odcinka Night City Wire zaprezentowało trzy materiały wideo z gry Cyberpunk 2077, prezentujące wybrane aspekty najnowszego tytułu studia — ścieżki życiowe, broń oraz jak powołano do życia kapelę SAMURAI.

 

„Przeszłość V” przedstawia trzy różne ścieżki życiowe głównej postaci, najemnika o imieniu V, stanowiące wprowadzenia gracza do świata Cyberpunk 2077. Każda ze ścieżek opowiada wyjątkową historię początków V, które będą miały wpływ na przebieg fabuły.

 

 

Kolejny materiał skupia się na zróżnicowanym, futurystycznym arsenale broni palnej i białej, a także na wszczepach, które pomogą graczom zmierzyć się z niebezpieczeństwami i wyzwaniami jakie czekają na ulicach Night City.

 

 

Z kolei „Być jak SAMURAI” to krótki dokument oferujący wgląd  w to, jak CD PROJEKT RED we współpracy ze szwedzką formacją punkową Refused tworzyło brzmienie legendarnej chromerockowej kapeli świata Cyberpunka, zespołu SAMURAI.

 

 

Na łamach Night City Wire studio przypomniało także o premierze angielskiego wydania przewodnika „The World Of Cyberpunk 2077”, stworzonego we współpracy z Dark Horse Books. Polska wersja ukaże się nakładem wydawnictwa Znak 14 października 2020 roku; dodatkowe informacje dostępne są tutaj.CD PROJEKT RED zaprezentowało również nową, inspirowaną światem Cyberpunka 2077 figurkę CD PROJEKT RED Gear — Elitarny Oddział Ratowniczy Trauma Team — dostępną w przedsprzedaży na oficjalnej stronie sklepu.

 

Cyberpunk 2077 ukaże się 19 listopada 2020 roku na PC, Xbox One i PlayStation 4. W 2020 roku tytuł zadebiutuje również na platformie Google Stadia. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X oraz PlayStation 5. W przyszłości ukaże się również darmowa aktualizacja, dzięki której Cyberpunk 2077 będzie mógł w pełni wykorzystać potencjał konsol nowej generacji.

 

Więcej informacji na temat gry znajduje się na oficjalnej stronie oraz na Facebooku i Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *