Sprawdź się na Arenie — nowy tryb rozgrywki GWINTA już dostępny!

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, informuje o premierze najnowszej aktualizacji gry GWINT, która wprowadza do Wiedźmińskiej Gry Karcianej nowy tryb rozgrywki — Arenę.

 

 
W trybie Areny, gracze walczą o nagrody za pomocą niespotykanych wcześniej w grze talii, które tworzą dobierając karty z puli wszystkich dostępnych w grze. Talie do gry na Arenie mogą zawierać karty wszystkich grywalnych frakcji. Przy konstruowaniu talii, w nowym trybie wiedźmińskiej karcianki nie obowiązują również ograniczenia liczby kart danego typu (złote, srebrne, brązowe etc.). Potyczka na arenie dobiega końca po dziewięciu zwycięstwach lub trzech przegranych. Im więcej przeciwników gracze pokonają, tym cenniejszą zdobędą nagrodę.
W roli nadzorcy Areny występuje Gaunter O’Dim, znany z dodatku Serca z Kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Aby wziąć udział w rywalizacji, gracze będą musieli przenieść się do jego wymiaru korzystając z nowego przedmiotu w GWINCIE — Odłamków Lustra. Odłamki można zdobyć kupując je za prawdziwe pieniądze lub walutę gry.
Szczegóły na temat trybu Areny oraz premierowej promocji związanej z Odłamkami Lustra znajdują się tutaj. Więcej informacji na temat gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana dostępne jest na playgwent.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *